Як вступити до британського університету на бакалаврат

Ефективна допомога зі вступом та підготовкою документів для навчання у Великобританії

Великобританія є однією з провідних країн з точки зору міжнародної вищої освіти і може похвалитися великою кількістю престижних та всесвітньо відомих університетів та навчальних закладів. Тому щороку тисячі претендентів прагнуть дізнатися, як вступити до британського університету. Таким чином, вступ до університету Великобританії включає певні процеси та етапи, які вам попередньо слід зробити і успішно завершити, щоб мати можливість навчатися у Великій Британії.

Вступ до університету Великобританії починається з невеликого, але дуже важливого кроку, вибору бажаної спеціальності та університету у Великій Британії. Питання як вступити в Англію може виявитися для вас непростим завданням, якщо ви не знаєте, з чого варто розпочати свій шлях. Вступ до університету Великої Британії краще планувати заздалегідь.

Як вступити до британського університету іноземному студенту

Є кілька способів:

1. Foundation - програма підготовки, яка доповнює ваші знання або кваліфікацію, яких може вистачати після закінчення середньої школи. Ця програма допомагає іноземним студентам з різних систем освіти по всьому світу (Азія, Австралія, Європа, Близький Схід, Україна, Африка, Північна або Південна Америка), привести свою кваліфікацію у відповідність до системи освіти в Англії, та отримати право на вступ в університет. Програми Foundation є найпопулярнішим варіантом для іноземних студентів, які цікавляться тим, як вступити до Англії.

2. A-level – є золотим стандартом Великобританії для вступу до найкращих університетів Англії. Програма розрахована на 2 роки для студентів віком 16-18 років.

Студенти вивчають 3–4 предмети у перший рік та 3 на другому році навчання. У студентів є можливість комбінувати будь-які предмети, які хочуть вивчати. Проте студенти зазвичай обирають свої курси в залежності від спеціальності, яку вони хочуть вивчати в університеті Ця програма чудово підійде тим студентам, які серйозно замислюються про те, як вступити до кращого британського університету, таких як Оксфорд, Кембридж, UCL, LSE або інші установи групи Рассел.

3. IB програма – ще один добрий варіант для того, щоб вступити до британського університету. Міжнародний бакалаврат може стати альтернативою A-level. Програма доступна на кількох рівнях у віці 16-19 років. Вона готує студентів до ефективного навчання у вузах Англії та у всьому світі. Програма допомагає студентам здобути поглиблені знання, вивчаючи курси з 6 предметних груп, розвинути навички та позитивне ставлення до навчання, які підготують їх до вищої освіти, вивчити як мінімум дві мови та покращити розуміння культур, провести поглиблене дослідження цікавої області через призму однієї чи кількох академічних дисциплін у розширеному есе, сприяти їхньому особистісному та міжособистісному розвитку за допомогою творчості, дій та трудової діяльності. На відміну від A-level, які фокусуються на трьох або чотирьох основних предметах, диплом IB містить 6 груп предметів. Диплом IB дає змогу поглиблено вивчити кілька предметних областей, а також зосередитись на особистісному розвитку поряд із академічним навчанням. Це може бути привабливим для учнів, яким важко вибрати лише три або чотири предмети A-level і які не хочуть спеціалізуватися надто рано.

4. International Year One – програма Міжнародний перший рік поєднує у собі академічну підготовку та перший курс бакалаврату без додаткових років на підготовку. Ця програма є відмінним вибором для тих іноземних студентів, чия успішність або рівень англійської нижче за вступний мінімум. За успішного завершення програми студенти переходять до другого року навчання на бакалавріаті.
А це означає, що ви не витрачатимете зайвий рік на підготовку, а відразу приступите до навчання на програмі бакалаврату, а також покращіть свою англійську та отримайте дослідницькі навички, необхідні для успішного завершення навчання в британському університеті. Такі програми пропонують далеко не всі університети, але допоможемо вам підібрати потрібний університет.

Як бачите, вступ до університету Великобританії є досить трудомістким процесом. В Англії щороку пропонуються тисячі курсів, кожен зі своїми власними умовами та вимогами. Це пов'язано з тим, що вступ до вищих навчальних закладів Великобританії базується на конкурентній моделі, яка дозволяє кожному курсу встановлювати свої унікальні стандарти.

Студенти, які хочуть навчатися у Великій Британії, повинні відповідати певним вимогам.

Основні вимоги для вступу

Незалежно від обраної вами програми вступу, вам потрібно буде виконати набір умов для зарахування до обраної вами школи або університету:

1. Підтвердження вашого знання англійської – це основний показник. Британське візове та імміграційне управління (UKVI) затверджує певні вимоги для підтвердження знання англійської мови. Спеціальний іспит «UKVI IELTS» вважається найбільш надійною кваліфікацією для іноземних студентів, які хочуть навчатися у Великій Британії. Для кожної програми є свій нижній прохідний бал по IELTS UKVI.

Для програм A-level, залежно від школи або коледжу, ваш мінімальний бал повинен бути 5.5 – 6.5. За програмами IB необхідно набрати від 6.0 балів. А програми Foundation доступні за мінімального рівня 5.5. Що стосується International Year One, залежно від університету та програми мінімальною вимогою для зарахування може бути IELTS 5.5 – 6.0.

2. Ще одним важливим пунктом при виборі британських університетів для вступу є гарна успішність у школі. Високі оцінки – це ваша запорука успіху, тому варто приділити цьому питанню максимум уваги, тому що британські вузи дуже вимогливі щодо цього.

Як бачите, варіантів, як вступити до Англії, досить багато, і цей напрямок дуже затребуваний серед іноземних студентів.

У Сполученому Королівстві розташовані всесвітньо відомі навчальні заклади, такі як Оксфордський університет, Кембріджський університет, Університетський коледж Лондона та Королівський коледж Лондона. Ці вищі навчальні заклади пропонують першокласне навчання та умови навчання, які є мрією кожного іноземного студента. Незалежно від того, яку область навчання ви хочете вивчати, в англійських університетах вам завжди знайдеться підходящий курс. Таким чином, можливості освіти в Англії безмежні, як і програми, запропоновані іноземним студентам для початку їхнього шляху в цьому напрямку.
Навчальні заклади Великобританії
Ми рекомендуємо
Університети
Середні школи
Підготовка до вступу
Показати більше
Показати більше
Контакти
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Ми маємо великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаємо вступати на навчання з 2001 року. Ми працюємо відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
м. Київ, бул. Шевченко, 6, оф. 21
+38 (097) 324-78-97
+38 (095) 129-76-16
+1 226 888 4959 (WhatsApp)

international@infostudymail.com
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Рівень знання англійскої
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions