University of Hertfordshire

Хартфордширський університет надає студентам інтенсивний студентський досвід і навчання в сучасному, бізнес-орієнтованому університеті.
Місто
Гатфілд
Програми навчання
Бакалаврат, магістратура, програми підготовки
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 9000 £ на рік

University of Hertfordshire | Хартфордширський університет

University of Hertfordshire надає студентам інтенсивний студентський досвід і навчання в сучасному, бізнес-орієнтованому університеті. Університет Хартфордшира гарантує освіту та підтримку в середовищі, яке сприяє досягненню відмінних академічних результатів.

Студенти отримають доступ до великого вибору спеціальностей та інтенсивної підготовки до навчання в університеті. Розташований у центрі Хатфілда в барвистому та сучасному корпусі Університету Хартфордшира, навчальний підготовчий центр надає можливість завести знайомства з іншими студентами з різних верств країн і культур.

Академічний персонал центру прагне до досягнення успіху і працюватиме разом зі студентами, коли вони готуватимуться до іспитів в амбітному британському університеті світового рівня.

Університет Хартфордшира розташований за 20 хвилин їзди на поїзді від Лондона. У кожному з кампусів є свій Центр навчальних ресурсів. Вони надають:

 • Понад 3000 навчальних місць і понад 1200 комп'ютерних робочих місць
 • Цілодобовий доступ і все необхідне програмне забезпечення
 • Навчальні приміщення та кабінети для окремих осіб і груп
 • Служба підтримки, тренінги та онлайн-допомога
 • Навчальне кафе, коли потрібна невелика перерва в навчанні.

Кампус є домом для широкого кола громадських місць - барів, клубів, ресторанів і кафе, де можна зустрітися з друзями, відпочити й розслабитися або насолодитися одними з найкращих розваг. Студентська спілка старанно працює, щоб надати відмінну програму заходів і запропонувати фантастичний спектр розваг: від клубів, живої музики, комедій до просто спокійного вечора з друзями, на форумі завжди є щось, що допоможе розслабитися після важкого дня.

Розважальний центр, що включає нічний клуб і три бари. Фантастично універсальний Forum Hertfordshire вартістю 38 мільйонів фунтів стерлінгів, оснащений стильними інтер'єрами та найновішим обладнанням, є невід'ємною частиною живої музики та клубного життя Гартфордширу. Це ідеальне місце, щоб зустрітися, поїсти і чудово провести час.

Дім Еле - розслабляючий студентський паб, що пропонує хороші закуски і напої в барі, більярдні столи і багато іншого.

Заснований на кампусі de Havilland, цей клуб пропонує хорошу їжу, напої та розваги, а його великий зал використовується для всього - від уроків сальси до гала-вечерь.

Кампуси є домом для більш ніж десятка кав'ярень і закусочних, що пропонують великий вибір їжі.

Спортивне містечко - незалежно від обраного виду спорту, студенти почуватимуться як удома в університеті Хартфордшира. Чи то новачок, чи то професіонал-початківець, у Sports Village вони знайдуть безліч занять, видів спорту та сучасних спортивних тренувань і послуг. Спортивне містечко Хартфордшира, що базується на кампусі de Havilland, відкрите для всіх охочих.

Спортивний центр включає в себе:

 • 100 станцій тренажерний зал
 • дві студії для групових занять
 • 25 метровий басейн
 • 2 сквош-корти
 • Спортивні зали для мультиспорту
 • Крикетний зал для мультиспорту
 • Скеледром
 • Штучні поля для хокею та футболу
 • 3G поля для футболу та регбі
 • Нетбол, бадмінтон і тенісні корти
 • Клініку фізіотерапії та спортивної травми

The Key - простір для всіх, це багатоконфесійний і багатокультурний центр на кампусі College Lane. Він пропонує тихе місце всередині університету і має велику круглу кімнату, де є місце для роздумів, молитви та поклоніння. У "Залі засідань" зустрічаються різні навчальні або дискусійні групи. Є невеликий вибір духовних книжок, відео та газет для перегляду, або ж можна просто сидіти і спілкуватися чи відпочивати.

Рейтинги University of Hertfordshire

 • 2-ге найбезпечніше університетське містечко на сході Англії (The Complete University Guide - Статистика злочинності - Англія та Уельс, 2017)
 • Один зі 150 найкращих університетів світу у віці до 50 років (Times Higher Education, THE, рейтинг молодих університетів 2018)
 • Топ 10 університетів для працевлаштування випускників (Times Higher Education, THE, 2016)
 • Понад 96,5% випускників працевлаштовуються або продовжують навчання через шість місяців після випуску (Destination of Leavers of Higher Education 2016/17)
 • Серед 20% найкращих міжнародних університетів світу (Times Higher Education, THE, 2016)

University of Hertfordshire Факультети

Хартфордширська школа бізнесу

Hertfordshire Business School пишається своєю високою якістю викладання та сучасними засобами навчання. Школа отримала оцінку "Відмінно" Агентства із забезпечення якості вищої освіти (QAA) за викладання бізнесу та менеджменту, економіки та туризму. Міцні партнерські відносини з бізнес-школами в Австралії, Європи, Далекого Сходу та Північної Америки додають міжнародний аспект до викладання школи, а також можливість обміну програмами.

Школа комп'ютерних наук

Університетська школа комп'ютерних наук є однією з найбільших у своєму роді у Великій Британії та однією з найавторитетніших. З 1960-х років вона навчила тисячі студентів, заклавши для них основу для продовження навчання новим навичкам протягом усієї їхньої кар'єри. Школа пропонує широкий спектр курсів, які поєднують у собі академічні знання та професійну актуальність. Будучи студентом факультету комп'ютерних наук, студенти матимуть доступ до широкого кола комп'ютерних лабораторій із сучасним програмним і апаратним забезпеченням, що дає змогу працювати з мережами, мультимедіа та робототехнікою.

Школа творчості

Школа творчих мистецтв є домівкою для широкого спектра досліджень у галузі мистецтва та дизайну, історії мистецтва та історії дизайну, практики та теорії кіно та медіа, а також музики. Digital Hack Lab проводить дослідження в галузі нових технологій, як-от 3D-друк і оптика, університет також має у своєму розпорядженні провідний у світі центр досліджень на практиці. Він надає одні з найкращих у Великій Британії можливості для вивчення і виробництва власних творчих робіт студентів. Обмін ресурсами та досвідом між викладачами заохочується, надаючи доступ до всіх приміщень та обладнання.

Школа Розробки та Технології

Інженерно-технологічна школа має міжнародну репутацію за залучення студентів та випуск талановитих випускників, які неймовірно працевлаштовані. Вона має чудові умови та профільні програми. З величезними зв'язками з промисловістю студенти стоять у перших рядах після закінчення навчання.

Школа гуманітарних наук

Школа гуманітарних наук забезпечує актуальність усіх своїх курсів у сфері праці завдяки активним зв'язкам із регіональними роботодавцями в різних галузях і професіях. Тісні зв'язки з престижними організаціями, такими як Рада з економічних і соціальних досліджень (ESRC), Фонд лотереї Heritage та Асоціація Mind, залучають цінне фінансування досліджень. У результаті у випускників є чудовий досвід отримання роботи в ЗМІ, видавничій діяльності, викладанні та управлінні інформацією.

Школа права, кримінології та політології

Школа права, кримінології та політології є однією з найбільших і найбільш інноваційних юридичних шкіл у країні. Нещодавно переїхавши в новий спеціально побудований центр на кампусі de Havilland, школа пропонує низку спеціалізованих юридичних послуг, включно з імітованою залою суду, де є спеціалізована юридична бібліотека та високотехнологічні обчислення з доступом до юридичних і комерційних баз даних.

Школа медичних наук

Школа медичних наук фокусується на захопливих і постійно мінливих предметах біонаук, географії, спортивній науці та багато іншого. Кожен студент також має доступ до міжпрофесійного навчального середовища через призму викладених ступенів. Школа пропонує навчально-методичні комплекси світового рівня, що використовуються жіночим футбольним клубом "Арсенал".

Школа фізики, астрономії та математики

Школа фізики, астрономії та математики (PAM) - це дивовижна можливість розширити свої знання. У школі є чудові умови, такі як обсерваторія Бейфордбері, яку часто вважають найкращою викладацькою обсерваторією у Великій Британії. Вона має тісні зв'язки з Інститутом математики та Інститутом фізики, всі курси акредитовані відповідними інститутами, що дає студентам велику перспективу після закінчення навчання.

Доступні спеціальності:

 • Анімація та Розробка Ігор
 • Мистецтво та Дизайн
 • Бізнес і Менеджмент
 • Комп'ютерні Науки
 • Інженерія та технології
 • Мода
 • Фільм, Телебачення та Музичне Виробництво
 • Охорона здоров'я
 • Законодавство
 • Медичні Науки
 • ЗМІ та Журналістика
 • Фізика, Астрономія та Математика
 • Освіта
 • Туризм

ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ:

Foundation - програма підготовки частка вступу на бакалаврат, після якої студенти переходять одразу на 1й курс до Хартфордширського Університету. Курс заснований на академічних навичках та інтенсивному вивченні англійської мови.

First Year - підготовча програма, яка йде в рахунок навчання на 1му курсі бакалаврату. У разі успішного закінчення програми студенти переходять одразу на 2й курс бакалаврату.

Pre-Master's - програма підготовки для охочих вступити на магістратуру у Великій Британії.

ВАРТІСТЬ:

Foundation - £ 9,000 (1 семестр)
Foundation - £ 13,100 (2 семестри)
First Year Degree - £ 13,900
Бакалаврат - £ 13,000
Pre-master's - £ 9,350 (1 семестр)
Pre-master's - £ 12,750 (2 семестри)
Pre-master's - £ 16,950 (3 семестри)
Магістратура - £ 13,500

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник британських навчальних закладів і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з британськими навчальними закладами і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Вам сподобався ВНЗ?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions