Магістратура у Великій Британії

Магістратура в Англії відкриває двері нескінченних можливостей для іноземних студентів
Graduate visa route
Після закінчення навчання випускники можуть отримати 2-х річну робочу візу
Вартість навчання
Вартість навчання на магістратурі в Англії стартує від 13 000 фунтів
Тривалість навчання
Навчання на магістратурі у Великій Британії триває здебільшого 1 рік, а не 1,5.
Коли ваш курс бакалаврату добігає кінця, ви, можливо, розмірковуєте про здобуття післядипломної освіти і перебуваєте на роздоріжжі. Магістратура у Великій Британії допоможе вам отримати спеціалізацію в цікавій для вас галузі та набути навичок, які важливі для потенційних роботодавців. Магістратура в Англії відкриває двері для нескінченних можливостей для іноземних студентів.

Переваги навчання у Великій Британії на магістратурі

Є безліч причин, для того щоб розглянути можливість навчання у Великій Британії на магістратурі. Розглянемо деякі з них:

 1. Кар'єрне зростання - Поступово роботодавці все більше усвідомлюють цінність ступеня магістра. Вони розглядають передові знання та отриманий досвід під час ухвалення рішень про найм на посади початкового рівня. Дослідження, проведене Комісією із зайнятості та навичок Великої Британії, засвідчило, що приблизно 1 із 7 робочих місць, імовірно, вимагатиме ступінь магістра до 2022 року. Якщо ви вирішите вчитися на магістратурі зараз, ви поліпшите свої перспективи працевлаштування в довгостроковій перспективі, отримавши заповітний диплом.
 2. Набуття професійних зв'язків - Під час навчання на магістратурі ви повинні будете проводити незалежні дослідження, проходити співбесіди з професіоналами у своїй галузі, відвідувати заходи та компанії. Магістратура в Англії та можливості, які вона дає, призведуть до встановлення професійних зв'язків, що можуть принести користь вашій кар'єрі після завершення навчання. Під час навчання ви братимете участь у незалежних дослідженнях, спілкуванні через дебати, форуми, таким чином, ви створите сильну професійну мережу, що принесе вам користь при працевлаштуванні.
 3. Коротка тривалість навчання - Магістратура в деяких країнах може тривати до двох років, у той час як магістратура у Великій Британії має тривалість лише 1 рік.
 4. Покращений потенціал заробітної плати - Численні дослідження показали, що магістри отримують вищий дохід. Наприклад, дослідження, проведене Sutton Trust у 2013 році, засвідчило, що магістр може розраховувати заробити на 5500 фунтів стерлінгів більше на рік або 220 000 фунтів стерлінгів протягом 40-річного періоду роботи, ніж випускник, який має тільки ступінь бакалавра.
 5. Забезпечення якості - Вища якість викладання та дослідницькі можливості світового рівня довели, що магістратура у Великій Британії високо цінується роботодавцями в усьому світі. Предмети викладаються деякими провідними вченими світу, і QAA регулярно проводить оцінку якості викладання.
 6. Підготовка до докторського ступеня - Якщо ви хочете підняти своє навчання на наступний рівень, то перед початком дослідження або програми PhD необхідний курс післядипломної освіти. Магістратура в Англії є вищим ступенем, що присуджується в університетах, і навчання ґрунтується на дослідницькому проєкті в галузі наукових інтересів.
 7. Можливість змінити спеціалізацію - Якщо ви добігаєте кінця навчання на бакалавраті, але хочете змінити спеціальність, магістратура у Великій Британії дасть вам змогу змінити напрямок навчання. Звертаємо увагу на те, що не на кожну спеціальність є можливість змінити освіту.

Поряд із запитаннями про можливості та способи вступу на магістратуру, студенти часто цікавляться, скільки коштує магістратура в Англії.

Скільки коштує магістратура в Англії

Магістратура в Англії коштує, як правило, дешевше, ніж навчання в університетах США з рівним рейтингом. Плата за навчання у Великій Британії для студентів зазвичай коливається від 12 000 до 30 000 фунтів стерлінгів (залежно від обраної спеціальності та рівня університету). У середньому студентам необхідно від 1300 до 1600 доларів на витрати на проживання в місяць навчання (залежно від того, вирішите ви жити в Лондоні чи за його межами).

Велика Британія пропонує найкращу освіту, яку можна отримати в англомовному світі.

Навчаючись у Великій Британії, ви отримуєте найкраще за менше. Ви можете не тільки здобути освіту світового класу, міжнародний досвід і практику, а також можливість подорожувати, а й можливість завести друзів з усього світу, причому за менший час і за менші гроші, ніж, наприклад, в американському університеті. Це співвідношення ціни та якості, яке однозначно варте витрачених на нього грошей.

Як іноземному студенту вступити на магістратуру у Великій Британії?

Якщо ви отримали ступінь бакалавра у своїй країні, то ви можете вступати на навчання напряму. У кожного університету свої вимоги, але в основному вам знадобляться: високий середній бал за дипломом бакалавра, сертифікат IELTS 6.5-7.5, рекомендаційні та
мотиваційні листи.

Сьогодні багато університетів і навчальних центрів пропонують програми Pre-Master's. Програма Pre-Master's - це підготовчий курс, який призначений для підготовки студентів, що бажають отримати ступінь магістра у Великій Британії. Ця програма навчає вас академічних навичок, таких як академічне письмо, аудіювання та базові знання академічної термінології, а також, ви вивчаєте предмети за вашою спеціальністю.

Курс підготовки передбачає шлях на магістратуру з низки дисциплін. Цей курс підходить для студентів, які:

 • не відповідають академічній кваліфікації для вступу на магістратуру (низький середній бал);
 • хочуть змінити спеціалізацію;
 • поліпшити свої навички англійської мови.

Pre-Master's допоможе:

 • покращити навички англійської та академічного навчання;
 • покращити свої навички навчання, досліджень і презентацій;
 • підготувати вас до програми магістратури.

Які вимоги для проходження програми Pre-Master's?

 • Ступінь бакалавра з прохідним балом
 • IELTS UKVI не нижче 5,5
 • Рекомендаційні та мотиваційні листи не потрібні на цьому етапі. Вступити суттєво простіше, ніж напряму.

Pre-Master's - це програма, яка дає можливість обрати предмет і модулі, що будуть пов'язані з майбутньою магістерською програмою. Після успішного завершення цього курсу при університеті вам, як правило, гарантовано вступ на магістратуру в цьому виші.

Відгуки наших студентів

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великої Британії.
Я сертифікований, і авторизований фахівець по роботі з навчальними закладами у Великій Британії. Працюю безпосередньо з навчальними закладами і маю найактуальнішу інформацію за програмами навчання і вимогам до вступу. Великий досвід роботи як зі студентами, так і з навчальними закладами дає мені змогу ефективно допомогти вам правильно обрати куди вступати, починаючи від школи і далі до коледжу чи університету.

Я працюю відкрито і намагаюся дати максимально інформації що б ви прийняли правильне рішення у вступі до Великобританії, постійно на зв'язку хоча і перебуваю в іншому часовому поясі від своїх студентів. Для вас найкращі школи в Британії і програми А левел і Фоундейшн, а також допомога у вступі безпосередньо в Університети або на Міжнародний рік.

Я не обіцяю вам, що ви будете вчитися безкоштовно або у вас буде стипендія, яка покриває все навчання і проживання, це не мій бізнес, але допоможу вибрати оптимальний варіант за вашим бюджетом.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаємо вступати на навчання з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.

Університети Великої Британії

Ми рекомендуємо
Лондон
від 21570 £ на рік
Ньюкасл, Лондон
від 17995 £ на рік
Лондон
від 18430 £ на рік
Дарем
від 19250 £ на рік
Лондон, Ліверпуль, Манчестер и др.
від 9120 £ на рік
Лондон
від 19800 £ на рік
Кембрідж
від 22 227 £ на рік
Манчестер
від 17155 £ на рік
Лондон
від 15495 £ на рік
Оксфорд
від 27 285 £ на рік
Экзетер
від 18495 £ на рік
Кэмбрідж, Челмсфорд
від 11290 £ на рік
Лондон
від 12980 £ на рік
Лондон
від 14900 £ на рік
Кембрідж
від 20000 £ на рік
Портсмут
від 13500 £ на рік
Норвіч
від 15900 £ на рік
Манчестер
від 15995 £ на рік
Хатфілд
від 9000 £ на рік
Лондон
від 13780 £ на рік
Плімут
від 13200 £ на рік
Шеффілд
від 17600 £ на рік
Стєрлінг
від 15995 £ на рік
Лондон
від 9000 £ на рік
Гілфорд
від 16800 £ на рік
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions