Середня освіта в Англії

Допомога у вступі та оформленні документів для навчання у Великій Британії
Прямий контакт із навчальними закладами
Школи пансіони в Англії
Школи пансіони в Англії мають чудову репутацію завдяки високим стандартам викладання та навчання, і майже всі учні вступають до престижних університетів після закінчення навчання.
Середня освіта у Великій Британії

Середня освіта у Великій Британії є обов'язковою у віці від п'яти до 18 років. До цього батьки можуть відправити своїх дітей до ранніх дитячих садочків або до закладів на дому.

Після того, як учні потрапляють у систему освіти, батьки відкривають для себе різні типи шкіл (приватні або фінансовані державою, релігійні чи ні, міжнародні, більш-менш суворі, для особливих потреб тощо).

Фактично школи в Англії бувають 2 типів: вони або є державними, або приватними школами. Іноземні студенти можуть приїжджати на навчання до приватних шкіл самостійно без батьків і проживати на території школи. У державних школах іноземці можуть навчатися тільки, якщо батьки легально проживають у Великій Британії. Школи в Англії мають чудову репутацію завдяки високим стандартам викладання та навчання, і майже всі учні вступають до престижних університетів після закінчення навчання.

У Великій Британії всі незалежні школи вважаються приватними, і ці терміни часто використовуються взаємозамінно. Однак технічно всі незалежні школи контролюються радою керівників або піклувальників, тоді як інші приватні школи можуть управлятися їхнім власником без будь-якого керівного органу. У цих школах учні не зобов'язані дотримуватися загальнонаціональної навчальної програми. Вони, як правило, мають кращі умови, кращі результати іспитів, ширший спектр позакласних заходів і навіть вищий рівень учителів.

Середня освіта у Великій Британії складається з п'яти основних етапів:

Ключовий етап 1 - для учнів віком від 5 до 7 років.
Ключовий етап 2 - для учнів віком від 8 до 11 років
Ключовий етап 3 - для учнів віком від 11 до 14 років,
Ключовий етап 4 - для учнів віком від 14 до 16 років, і
Ключовий етап 5 - для учнів віком від 16 до 18 років.

Середня освіта в Англії починається у віці п'яти років. У початкових школах Великої Британії діти зосереджуються на основних предметах математики, природничих наук і грамотності. Вони також повинні вивчати історію, географію, технології, мистецтво і музику і можуть брати участь у фізкультурі та релігійній освіті.

Середня освіта в Англії (включно з тим, що вони називають середньою школою у Великій Британії, шостим класом і "коледжем") триває від п'яти до 18 років. Учні віком від 12 до 16 років відвідують середню школу. Цей етап обов'язкової освіти називається "неповна середня освіта" або GCSE. Після закінчення GCSE учні можуть обрати роботу або професійну підготовку. Або вони можуть вступити до коледжу чи до Sixth Form (A-level), де від 16 до 18 років готуються до вступу в університет.

У віці 16 років усі учні складають серію іспитів, званих "Загальний атестат про повну загальну середню освіту" (GCSE), зазвичай із 6-8 предметів, що мають включати англійську мову та математику. Після закінчення навчання учні переходять на програму A-Level (2 роки), яка призначена для учнів у віці 16-18 років (іноді 19). Саме результати іспитів A-Level дозволяють вступати до британських університетів.

Після того, як середню освіту в Англії закінчено, студенти готові продовжити навчання у вищих навчальних закладах. Для тих, хто хоче йти цим шляхом, Велика Британія пропонує одні з найкращих університетів у світі.

Середня освіта в Англії використовує алфавітну систему атестації для оцінювання рівня знань учнів (тобто від A до U), аналогічну тій, яка застосовується в США. У цьому контексті A означає чудовий / видатний; B - вищий за середній; С - середній; D і E - нижчий за середній; і F і все, що нижче, відноситься до провалу.

Як організована середня освіта у Великій Британії?

Місцеві органи влади, керівний орган школи або сама школа (у випадку з незалежними приватними школами) ухвалюють рішення про конкретні дати початку навчання та шкільних канікул. У Великій Британії школи повинні проводити щонайменше 380 занять (190 днів) протягом навчального року. Шкільні години визначаються кожною школою індивідуально, але в середньому близько 5-6 годин на день. Зазвичай уроки починаються приблизно з 8:00 до 9:00, а закінчуються - з 15:00 до 16:00, але в кожній школі різні графіки. Навчальний рік зазвичай триває з 1 вересня по 31 липня - 39 тижнів.

Уроки можуть тривати 35, 40, 45, 55 або 60 хвилин! З кожного предмета студент відвідуватиме заняття приблизно 5 годин на тиждень, а також, щонайменше 6 годин присвячується індивідуальному навчанню. Студенти також відвідують заняття із загальноосвітніх або філософських чи інших подібних предметів. Також приділено час фізичному вихованню або спорту, незалежно від того, чи приймаються вони як предмети для вивчення.

Основні іспити: GCSE

Після чотирьох років у середній школі діти офіційно оцінюються їхніми вчителями. Студенти мають обрати предмети для загальнонаціональних іспитів GCSE. GCSE - це обов'язкові іспити наприкінці 11-го класу навчання.

Студенти зазвичай мають складати іспити з англійської мови, математики та природничих наук, а також обирати предмети з галузей мистецтва, гуманітарних наук, сучасних мов, технологій та професійного навчання.

Іспити A-level

Більшість британських студентів зазвичай продовжують навчання на A-level. Ці іспити є основною вимогою для вступу на бакалаврат в університетах Великої Британії. Студенти готуються до цього протягом 12го та 13го року навчання в школі, це вищий ступінь середньої школи. Ці два роки навчання умовно називаються "шостий клас".

На цьому рівні в 1й рік більшість студентів вивчають чотири предмети на свій вибір. На другий рік залишають 3 предмети. Однак деякі учні можуть обрати чотири або п'ять предметів, якщо хочуть додаткове навантаження або вступають до топ-університетів Великої Британії.

International Baccalaureate

IB - це програма аналог A-Level, на яку можна вступати після закінчення базової середньої освіти GCSE. Деякі школи в Англії пропонують програму Міжнародний бакалаврат, який визнається університетами в усьому світі і є досить складною програмою навчання. IB вимагає, щоб студенти проходили курси з шести предметів, три на стандартному рівні і три на більш високому рівні. Студенти також зобов'язані пройти курс теорії знань, написати наукову роботу та займатися волонтерством.

Які заходи проводяться поза уроками?

Поряд зі спортом, школи пропонують велику програму "позакласних заходів"; тобто заходи, які можуть запропонувати студентам широкий спектр інтелектуальних, культурних і розслаблюючих вражень. До них належать музичні та драматичні гуртки, наукові та літературні співтовариства, в яких є можливості для навчання на свіжому повітрі та інших видів дозвілля. Відвідування театрів і концертів, художніх галерей і музеїв, релігійних центрів або історичних місць, наукових компаній є частиною життя, що його представляє середня освіта у Великій Британії.

Вартість навчання в школах в Англії

Середня вартість навчання в приватній школі-пансіоні у Великій Британії становить близько 25 000-40000 фунтів стерлінгів на рік, включно з витратами на проживання та харчування. Школи можуть пропонувати стипендії на навчання для талановитих учнів, але найчастіше не більше половини вартості навчання.

Середні школи у Великій Британії

Ми рекомендуємо
біля Йорка, центральна Англія

£41,588 на рік
Лондон

від £32,000 на рік
Оксфорд
15-17 років
від £23,375 на рік
Лондон
14-17 років
£46,845 на рік
Ітон
14-17 років
від £44,100 на рік
Сомерсет

від £38,500 на рік
Брайтон
14-17 років
від £50,460 на рік
Лондон

від £41,000 на рік
Лондон

від £26,000 на рік
Сомерсет

від £28,000 на рік
Уілтшир

від £38,000 на рік
Кардіфф, Уельс
від £40,250 на рік
Тонтон

від £38,550 на рік
графство Кент
£43,353 на рік
12 хвилин від Портсмута
£24,693 на рік
Кембрідж
14-17 років
від £35,000/рік
Кембрідж

від £39,000 на рік
Передмістя Лондона

від £32,892 на рік
Тонтон

від £32,000 на рік
Манчестер
14-17 років
від £35,000/рік
Освестрі, Центральна Англия

від £25,545 на рік
Кентербарі
14-17 років
від £35,000/рік
Кембрідж
14-17 років
від £35,000/рік
від £45,900 на рік
Бірмінгем

від £36,000 на рік
Лондона

£44,220 на рік
Контакти
Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаємо вступати на навчання з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions