CATS College London

Приватна школа-пансіон у Лондоні
Місто
Лондон
Програми навчання
Foundation, A-level, IB Diploma, GCSE, High School Term
Вік
14-17 лет
Вартість навчання
£46,845 /рік
Стипендії до 40%

Відео CATS College London

Cats College London
Провідний коледж Великої Британії та світу. Він був заснований 1952 року і швидко перетворився на одну з найбільш інноваційних та успішних освітніх установ Британії та США.

Мета Cats College London - виростити лідерів сучасного суспільства.

Cats College London

Особливістю навчання в цій школі є не тільки глибокий рівень академічних знань, які отримують учні, а й індивідуальний підхід до кожного, що дає змогу досягти найвищих результатів.

Класи в Cats College London включають не більше 7 - 10 учнів, що гарантує увагу викладача до кожного учня. Сучасні аудиторії обладнані за останнім словом техніки, мають інтерактивні дошки, комп'ютери та все необхідне для навчання.

Викладацький та адміністративний склад школи підбирається на основі професіоналізму та вміння налагодити контакт з учнями з будь-якої країни.

На навчання в Cats College London можуть бути зараховані студенти віком від 14 до 24 років. Учні здобувають освіту високого рівня: 67% студентів отримують найвищі оцінки (А). Понад 90% випускників вступають до університетів, з них понад 50% стають студентами ВНЗ Russell Group.

Cats College London розташований у Лондоні. Це дає певні переваги студентам, адже столиця Великої Британії входить до ТОП-5 найкращих міст у світі для здобуття освіти. Кампус розташований у трьох старовинних будівлях у центрі столиці, неподалік від будівлі Лондонського університету, а також Британського музею, бібліотеки, судів, бізнес-центрів і площі Блумсбері. Студентам гарантується безпека та комфорт під час навчання та проживання.

Учням пропонується не лише освітня програма, а й культурна. Понад 20-ти заходів щотижня дають можливість ознайомитися з визначними пам'ятками, повеселитися і завести нові знайомства. У Cats London навчання проходять діти з більш ніж 85 країн.
Це приголомшлива можливість удосконалити англійську, знайти нових друзів і отримати досвід спілкування з іноземцями.

Cats College London отримав нагороду Queen's Award for Enterprise у 2014 році - це найвище досягнення в Британії у сфері освіти. Усі кампуси коледжу отримали найвищі показники ISI - незалежної шкільної інспекції.

Програми навчання CATS College London

Cats College London пропонує кілька програм навчання:

1. A-level – це прогресивна програма, яка вважається однією з найкращих для підготовки до навчання в університеті. Студент може обрати 3 - 4 предмети на вибір залежно від спеціалізації (бізнес, економіка, математика, математика, психологія тощо).

 • Вимоги для вступу: вік від 16 років, знання англійської - 5.0 за IELTS, знання предметів - 5 за GCSE.
 • Термін навчання - 6 триместрів.
 • Початок курсу - вересень або січень.

2. Foundation Programme – «перехідна» однорічна програма, яка розроблена для іноземців і допомагає адаптуватися до освітньої програми Британії. Відрізняється вузькою спрямованістю - студент отримує глибокі знання з обраної професії. Для кожної спеціалізації підбирається набір дисциплін, необхідних для повноцінної підготовки. Програма складається з таких предметів: бухоблік, біологія, хімія, економіка, англійська література, політика та уряд, історія, математика, фізика, психологія, соціологія.

 • Вимоги для вступу: вік - від 17 років, знання англійської - 5.0 за IELTS.
 • Термін навчання - 3 триместри.
 • Початок курсу - вересень або січень.

3. IB Diploma – програма для обдарованих учнів. По закінченню вони можуть отримати диплом міжнародного зразка, який визнається в усіх країнах світу.

 • Вимоги для вступу: вік від 16 років, знання англійської - 5.5 за IELTS.
 • Термін навчання - 6 триместрів.
 • Початок курсу - вересень.

4. Pre: Programme – програма, яка створена для того, щоб підготувати учнів до вступу на A-level, IB, Foundation.

 • Вимоги для вступу: вік від 15 років, знання англійської - 4.0 за IELTS.
 • Термін навчання - 1,2,3 триместри.
 • Початок курсу - вересень, січень, квітень, липень..

Програму підготовки можна пройти також в індивідуальному порядку. У цьому випадку курс розробляється спеціально для студента і уроки проходять один на один з викладачами. У цьому разі студент має вивчати щонайменше 7 предметів, включно з математикою та англійською.

5. High School Term – програма для іноземних учнів, які збираються переїхати до Великої Британії та навчатися тут.

 • Вимоги для вступу: вік від 15 років, знання англійської - 4.0 за IELTS.
 • Термін навчання - 1,2,3 триместри.
 • Початок курсу - вересень, січень.

6. GCSE – дворічна програма навчання з базових предметів на вибір. Після іспитів учень отримує сертифікат про неповну шкільну освіту Великої Британії шкільну освіту Великої Британії та може вступати на програми A-level або IB.

 • Вимоги для вступу: вік від 14 років, знання англійської - 4.0 за IELTS, високі оцінки за останні 2 роки.
 • Термін навчання - 4,5,6 триместрів.
 • Початок курсу - вересень, січень, квітень.

7. Курс академічної англійської – створений тільки для підвищення навичок з письмової, розмовної, усної мови та аудіювання.

 • Вимоги для вступу: вік від 15 років, знання англійської - 3.5 за IELTS.
 • Термін навчання - 1 - 4 триместри.
 • Початок курсу - щотижня та/або триместр.

Проживання та харчування

Студенти Cats College London проживають у сучасних комфортабельних кампусах, розташованих поблизу від центральної будівлі.

Premier House включає 67 одномісних номерів із ванними кімнатами та 35 загальних номерів із ванними кімнатами. Також у будівлі є кімнати відпочинку та загального користування. Студенти можуть користуватися спільними кухнями. Підходить для проживання студентів 15 - 18 років і старше.

Piccadilly Court - кампус кластерного типу на 204 номери. Кожен сектор включає 6 окремих спалень і ванну кімнату, а також обладнану кухню та кімнату відпочинку. Підходить для проживання студентів 18 років і старше.

У кампусах запроваджено комендантську годину: у будні студенти мають повернутися до 21-30, у вихідні - до 22-30 або 23-30 (залежно від віку).

Доступ до Інтернету: кабельний у кімнатах студентів або бездротовий Wi-Fi. Студенти можуть скористатися платною пральнею раз на тиждень, а також пральними машинами та сушарками. На території працює бібліотека, матеріали якої студенти можуть використовувати протягом навчання.

Студенти на повному пансіоні отримують 3-разове харчування в їдальні кампусу протягом усього тижня. Учням пропонуються страви різних народів. Також на території працює три кафе.

Заходи та спорт

У Cats College London дбають про те, щоб студенти могли не лише здобувати знання, а й повеселитися, займатися спортом, знайти нових друзів.

Щотижня в Cats College London проводиться понад 20 заходів різного спрямування: від спортивних секцій до уроків із саморозвитку.

Спортивні секції: баскетбол, йога, фітнес, зумба, регбі, футбол. У свята також можна пограти в пейнтбол, боулінг, покататися на ковзанах.
Мистецькі гуртки: фото- і кіноклуби, уроки малювання, вишивання, світової музики, письменства, книжковий клуб.
Наукові гуртки: шаховий, фізичний, економічний, хімічний, математичний, біологічний тощо.
Ті, хто хоче проявити себе в науці та діловій сфері, можуть брати участь у бізнес-конкурсах і наукових олімпіадах.
Поїздки світом: Cats College London організовує для студентів захопливі екскурсії країною та іншими державами.
Культурні та міжнародні вечори: унікальна можливість познайомитися з музикою, іграми, їжею, розвагами інших народів безпосередньо від її носіїв.
Програми обміну: студентам Cats College London дається шанс вирушити на навчання до Бостона за спеціальною програмою навчання.
Благодійність: охочі можуть розробити, організувати та провести заходи зі збору коштів для допомоги дітям у різних країнах світу.

Вартість навчання та проживання

Вартість навчання:

A-level, GCSE, Pre-programme, Foundation Programme - 29985£ на рік або 9995£ за триместр;
Додатковий предмет до програми A-level - 4785£ на рік або 1595£ за триместр;
Прискорена програма Foundation Programme - 24790£ на рік або 12395£ за триместр;
Програма академічної англійської - 19995£ на рік або 6665£ за триместр;
High School Term - 10980£ за триместр.

Cats College London надає низку стипендій для обдарованих учнів, які покривають 20% вартості навчання. Також видатні учні можуть претендувати на отримання 40% стипендії.

За всі курси вноситься неповертабельний внесок у 300 фунтів стерлінгів і застава 2200 фунтів стерлінгів, що повертається наприкінці року. Учні старших класів середньої школи вносять зменшену заставу - 700 фунтів стерлінгів.

Вартість проживання:

На повному пансіоні (включає сніданок, обід, вечерю в будні та пізній сніданок і вечерю у вихідні):
 • За 1-місну кімнату з особистою ванною - 19995£ на рік/6665£ на триместр
 • За загальну кімнату з особистою ванною - 16995£ на рік/5665£ на триместр

Тільки проживання (не включає харчування):
 • За 1-місну кімнату з ванною - 16695£ на рік/5565£ на триместр
 • За загальну кімнату з особистою ванною - 13695£ на рік/4565£ на триместр

Також можливе проживання за територією кампусу в одномісному номері з ванною на умовах самообслуговування - 11985£ на рік/3995£ на триместр.

Усі студенти, яким менше 18-ти років повинні навчатися на умовах повного пансіону.

Загальна вартість навчання та проживання на повному пансіоні (в одномісній кімнаті з особистою ванною та харчуванням) - £45000-50000 на рік.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великої Британії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студентам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Cats College London і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Cats College London і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions