CATS College Canterbury

Приватна школа-пансіон у Великій Британії
Місто
Кентербарі
Програми навчання
Foundation, A-level, IB Diploma, GCSE, High School Term
Вік
14-17 років
Вартість навчання
від £37,000 /рік
Стипендії до 40%

Відео Кентерберійського коледжу CATS

CATS College Canterbury
Перший коледж у мережі навчальних закладів Cats College, який було відкрито понад 60 років тому.
Це місце, де студент може здобути освіту високого рівня і легко вступити до найкращих ВНЗ Великої Британії та світу. Понад 80% випускників коледжу вступають до провідних університетів країни, зокрема до Оксбриджу.

CATS College Canterbury

У Cats College Canterbury можна здобути широкий спектр кваліфікацій: від GCSE до рівня А. До того ж це один із небагатьох навчальних закладів країни, у якому можна здобути ступінь IB (міжнародний бакалаврат).

Кентербері - невелике студентське містечко, розташоване за 50 хвилин їзди від Лондона і неподалік від морських курортів. Його по праву називають найбезпечнішим університетським містом країни. Воно є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і славиться 1000-річною історією.

Тут студенти можуть ознайомитися зі старовинним Кентерберійським собором і замком 12-го століття.
Кентербері швидко стає центром інновацій та сучасних технологій - тут відкривають офіси найбільші компанії. Зараз їх понад 700-т. Це чудова нагода для студентів отримати досвід і знайти собі гідну роботу.
Попри невеликі розміри, це містечко веде дуже активне життя, студентам тут нудьгувати не доведеться. Щороку в Кентербері проводять автомобільні шоу, карнавали, ярмарки, концерти просто неба тощо.

Програми навчання CATS College Canterbury

Cats College Canterbury пропонує кілька програм навчання:

1. A-level – класична програма, що дає глибокі знання за фахом і вважається найкращою для підготовки до університету. Студент може обрати 3 - 4 предмети залежно від спеціалізації.

 • Вимоги до абітурієнта: вік від 16 років, знання англійської - 5.0 за IELTS, знання предметів - 5 за GCSE.
 • Термін навчання - 5-6 триместрів.
 • Початок курсу - вересень або січень.

2. University Foundation Programme (UFP) – однорічна програма для іноземців, яка допомагає адаптуватися до освітньої програми Британії. Відрізняється вузькою спрямованістю - студент отримує глибокі знання з певної професії. Для кожної спеціалізації підбирається набір дисциплін, необхідних для повноцінної підготовки.

Програма складається з таких предметів: біологія, бізнес, хімія, комп'ютерні дослідження, економіка, географія, глобальна політика, історія, закон, математика, ЗМІ, фізика, психологія, соціологія, образотворче мистецтво.

 • Вимоги до абітурієнта: вік - від 17 років, знання англійської - 5.0 за IELTS.
 • Термін навчання - 3 триместри.
 • Початок курсу - вересень або січень.

3. IB Diploma – програма для обдарованих студентів. По закінченню вони можуть отримати диплом міжнародного зразка, який визнається в усіх країнах світу.

 • Вимоги до абітурієнта: вік від 16 років, знання англійської - 5.5 за IELTS.
 • Термін навчання - 6 триместрів.
 • Початок курсу - вересень.

4. Pre: Programme – програма підготовки для вступу на курси A-level, IB, Foundation.

 • Вимоги до абітурієнта: вік від 15 років, знання англійської - 4.0 за IELTS.
 • Термін навчання - 1,2,3 триместри.
 • Початок курсу - вересень, січень, квітень.

5. High School Term – програма для іноземців, які здобуватимуть освіту у Великій Британії.

 • Вимоги до абітурієнта: вік від 15 років, знання англійської - 4.0 за IELTS.
 • Термін навчання - 1,2,3 триместри.
 • Початок курсу - вересень, січень.

6. GCSE – програма навчання, розрахована на 2 роки з базових предметів на вибір. Після іспитів учень отримує сертифікат про неповну шкільну освіту Великої Британії та може вступати на програми A-level або IB.

 • Вимоги до абітурієнта: вік від 14 років, знання англійської - 4.0 за IELTS, високі оцінки за останні 2 роки.
 • Термін навчання - 4,5,6 триместрів.
 • Початок курсу - вересень, січень, квітень.

7. Курс академічної англійської – створений для підвищення рівня знання англійської мови.

 • Вимоги для вступу: вік від 16 років, знання англійської - 3.5 за IELTS.
 • Термін навчання - 1 - 4 триместри.
 • Початок курсу - щотижня та/або триместр.

Проживання та харчування

Студенти Cats College Canterbury проживають у сучасних комфортабельних резиденціях, розташованих у центрі міста неподалік від річки Стаур. Кампуси Cats College Canterbury отримали найвищі оцінки Незалежної шкільної інспекції Великої Британії.

Для учнів 14-17 років коледж пропонує кілька резиденцій:

Chaucer House – новий пансіонат для молодших студентів, розташований поруч із навчальним корпусом. Включає 82 1-місні кімнати з ванною, а також спільні вітальні, їдальню/кухню. Студентам надається Wi-Fi і ТБ, у кімнатах проводиться прибирання.

Ethelbert Road – включає 10 одномісних кімнат з ванними і 17 загальних кімнат з ванними. Також студенти можуть користуватися спільною кухнею/їдальнею, Wi-Fi.

Raemore House – великий затишний будинок із садом і спільною вітальнею. Включає 6 односпальних і 6 спільних кімнат із ванними. Для студентів є кухня/їдальня. Також вони можуть користуватися Wi-Fi і ТБ.

Knights House – новий кампус поруч із навчальним корпусом. Включає 32 1-місні та 8 спільних кімнат із ванними. Відпочити мешканці можуть у спільній вітальні. Для студентів є кухня/їдальня, Wi-Fi.

New Dover Road – найкращий варіант проживання для молодших учнів. Тут виділено 14 одномісних і 6 загальних кімнат із ванними. Пропонується повне обслуговування. У кампусі є їдальня, Wi-Fi.

Archbishops House – красивий кампус у готичному стилі. Включає 11 одномісних і 8 загальних кімнат із ванними. Також є кухня та відкрита тераса, їдальня.

Для студентів старше 18 років коледж пропонує розміщення в:

Marlowe Lodge – розташований поруч із навчальним корпусом. Пропонує комфортні кімнати з ванними та спільні вітальні, Wi-Fi. У кампусі проводиться прибирання.

St Lawrence House – новий кампус, який включає 20 одномісних кімнат з особистими ванними. Також є 1 загальна ванна. Тут є їдальня, Wi-Fi, загальна вітальня, кафе.

The Lodge – ще один новий кампус, у якому є 6 одномісних і три загальні кімнати з ванними. Також студенти можуть користуватися спільною вітальнею, кухнею, кафе.

Cowdrey Place – це варіант для тих, хто хоче жити самостійно. Це місце являє собою кілька будинків із 17 одномісними кімнатами та спільними ванними. Також тут є спільні вітальні та кухня, Wi-Fi. На відміну від інших кампусів у Cowdrey Place немає цілодобового контролю, але доступна підтримка в разі потреби.

Ersham Lodge – комфортабельний відремонтований кампус, що включає 6- і 8-місні кімнати з ванними, а також спільною кухнею/їдальнею.

Nunnery Fields – відповідне житло для тих, хто хоче жити самостійно. Тут є 8 одномісних кімнат. Чотири з них з особистою ванною, і чотири - зі спільною. Також студенти можуть користуватися 2 кухнями та спільною вітальнею. У будинку є великий сад і Wi-Fi. У кампусах запроваджено комендантську годину: у будні студенти мають повернутися до 20-00 або 21-30, у вихідні - до 22-00 або 22-30 (залежно від віку).

Доступ до Інтернету здійснюється через бездротовий Wi-Fi. Студенти можуть скористатися пральними машинами та сушарками. Студенти, які проживають у кампусі, отримують 3-разове харчування в їдальні протягом усього тижня. Також на території працюють кафе. У будинках є невеликі кухні, на яких можна приготувати закуски ввечері або у вихідні. До навчального корпусу можна дістатися шкільним автобусом або велосипедом.

Заходи та спорт

У Cats College Canterbury для студентів організовано велику кількість заходів, які спрямовані на те, щоб розвинути їхні здібності, розважити, допомогти знайти нових друзів.

Спортивні секції: баскетбол, регбі, біг, футбол, настільний теніс, волейбол, бадмінтон, верхова їзда, плавання. Також відкриті тренажерні зали.
Мистецькі гуртки: медіа-клуб, музичний і танцювальний клуби, театральний гурток, музичні вистави, Кентська музична школа, уроки художнього мистецтва, художні виставки.
Наукові гуртки: науковий клуб, Творчість, Діяльність і Сервіс (CAS), іспанський клуб, університетські курси он-лайн, університетські переговори, клуб психології тощо.
Ті, хто хоче проявити себе, можуть брати участь в олімпіадах і конкурсах.
Програми лідерства: модель ООН, Молодіжне підприємство, Студрада, Премія Герцога Единбурзького, Премія за лідерство в галузі мов, Глобальні лідери, Конференц-клуб тощо.
Поїздки світом: Cats College Canterbury організовує для студентів захопливі екскурсії країною та іншими державами, наприклад, у Брюгге, Бостон тощо.

Також студентам пропонується курс заходів і курсів для особистого розвитку: курси з надання першої допомоги, культурні вечори, підвищення кваліфікації UCAS, Консультації китайських студентів, Посли студентів, Міжвузівські конкурси, програми обміну з США, Керівники будинків.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великої Британії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студентам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник CATS College Canterbury і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з CATS College Canterbury і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions