Oxford International College

Oxford International College має чудову репутацію, допомагає студентам стати незалежними, вмотивованими та успішно вступити до найкращих британських і міжнародних університетів.
Місто
Оксфорд
Програми навчання
A-level, GCSE
Вік
від 15 років
Вартість навчання
від £23,375 на рік

Oxford International College

Коледж розташований у самому центрі історичного міста Оксфорд, де розташований один із найстаріших і найпрестижніших університетів світу.

ОIC був заснований у 2002 році групою вчених з Оксфордського університету і незабаром став одним із провідних коледжів у Великій Британії. За останні 17 років Коледж створив процвітаючу міжнародну спільноту студентів і штат співробітників. Студентів навчають найкращі викладачі Оксфорда, які є експертами у своїх сферах діяльності. Коледж орієнтований на розвиток лідерських навичок, що дає студентам конкурентну перевагу під час вступу до університету та в їхній майбутній кар'єрі.

ОIC посідає перше місце за результатами програм A-level серед незалежних коледжів за матеріалами The Times & The Daily Telegraph від 24 серпня 2019 р.:
 • 1-е місце у Великій Британії за балами A*-B
 • 1-е місце у Великій Британії за балами A* -A

Програми навчання

Bridging program призначена для всіх студентів, які вступають до коледжу, і дає їм можливість поспілкуватися на цікаві та складні теми, що виходять за рамки академічної програми. Програма дає студентам розуміння їхньої обраної галузі вивчення, зокрема реалістичне розуміння галузі, поточних подій і проблем, пов'язаних із нею. Вона також готує їх до співбесіди в медичній школі та складних предметних інтерв'ю в Оксфорді та Кембриджі.

Студенти можуть обирати з таких предметів: медицина, наука, економіка, техніка, право, ветеринарія, інформатика, архітектура та лінгвістика. Кількість пропонованих програм постійно збільшується.

Курс Aptitude Testing Preparation призначений для підготовки студентів до вступних іспитів, які є обов'язковими для певних спеціальностей (медицина, право тощо) або певних університетів (наприклад, Оксбридж). Навички, які розвивають студенти під час підготовки до цих тестів, виходять за межі навчальної програми, призводять до покращення критичного мислення та здатності розв'язувати проблеми, що є необхідними як у класі, так і на робочому місці.

Студенти повинні будуть складати регулярні пробні іспити, щоб звикнути до формату запитань і вимог. У більшості студентів проходять заняття за двома з таких напрямків (це далеко не повний список):

 • TSA (Оцінка навичок мислення)
 • LNAT (Державне тестування з права)
 • NSAA (Оцінка знань з природничих наук)
 • ENGAA (Оцінка знань з інженерних наук)
 • ECAA (Оцінка знань з економіки)
 • MAT (Оцінка знань з математики)
 • STEP (Екзаменаційний тест з математики для абітурієнтів)
 • BMAT (Оцінка знань з біомедицини)
 • UCAT (Університетський тест на клінічну придатність)
 • CLT (Кембриджський тест із права)

Програми Aptitude Testing Preparation проводяться викладачами Oxbridge, які є випускниками Оксфорда та інших провідних університетів.

Після першого семестру студентам надається можливість взяти участь в Extended Project Qualification. Це унікальна можливість спрямовувати своє власне навчання та дослідити конкретну цікаву тему, за межами навчальної програми A-level, написати підсумкову роботу на 5000 слів. Студенти отримують підтримку кураторів EPQ під час дослідження та написання, а також спеціальні навички в процесі роботи над проєктом.

Програма EPQ настійно рекомендується для студентів, які подають документи до провідних університетів, оскільки це демонструє мотивацію до продовження навчання з обраного предмета і є вагомим аргументом у мотиваційному листі та інтерв'ю.

Академічні конкурси

Студентам також необхідно брати участь в академічних конкурсах. Ці конкурси можуть надати велику допомогу в отриманні місця в бажаному університеті, а також поліпшити навички написання есе та роботи в команді. Ось деякі з них:

 • Шкільна наукова премія в галузі медичних наук
 • Кембриджський конкурс з хімії
 • Британський конкурс із проєктування космічних поселень
 • Національний конкурс юристів-початківців «Бар» для незалежних шкіл
 • UKMT конкурс з математики
 • Європейський молодіжний парламент
 • Британська олімпіада з фізики
 • Дебати
 • Конкурс дебатів Оксфордських шкіл

Після екзаменаційний період (червень)

До закінчення літнього семестру для студентів проводяться спеціальні сесії з підготовки до тестувань, які на них чекають із наближенням канікул. Для всіх студентів проводяться індивідуальні зустрічі, для обговорення стратегій вибору спеціальності та університету, щоб гарантовано отримати зарахування. Вони також отримують тренінги з написання мотиваційного листа, обговорюють літні заходи, включно з подальшим навчанням та досвідом роботи.

Літня UCAS Program (Серпень)

Після літніх канікул студенти повертаються щоб продовжити навчання за комплексною програмою підготовки UCAS. У розробці програми ретельно розглядаються індивідуальні потреби кожного студента. Курс об'єднує особливості UCAS програми, а також заходи з підвищення більш загальних навичок.

Сюди відносяться:
 • Досвід роботи (медицина)
 • Програма TYF*
 • Відвідування університету
 • Майстерня мотиваційних листів
 • Підготовка до інтерв'ю
 • Лекції про інновації
 • Лекції про сталий розвиток і науку в XXI столітті.
 • «Проблеми індустрії», робота в рамках місцевого бізнесу над проєктом за курсом навчання, що цікавить студента
 • Прогулянка вздовж узбережжя та на човні до острова Рамсі

*TYF - це освітня організація, заснована в Пембрукширі, Уельс. Вони розробляють програму спеціально для студентів OIC. Програма включає в себе:


Університетські ярмарки вакансій

В Oxford International College регулярно проходять ярмарки вакансій і презентації за участю провідних британських і зарубіжних університетів.

Програма Посла доброї волі

Програма Посла доброї волі в Малайзії - неймовірно насичений, збагачувальний і приємний досвід. Студентам надається унікальна можливість отримати реальне уявлення про свою майбутню професію, допомагаючи лікарям, науковцям, стоматологам, юристам, інженерам та іншим фахівцям.Студентів супроводжують куратори Оксфорда, які надають загальні та предметні консультації щодо конкретних університетів і надають допомогу студентам протягом більшої частини цієї програми. Програма проводиться в червні - липні, і студенти можуть узяти участь або до вступу в коледж, або після завершення їхнього першого року навчання.

Програми особистого розвитку

Унікальні особливості, які допомагають студентам досягати успіху.

OIC пропонує студентам можливості навчитися навичкам побудови команди та лідерства, які допоможуть їм під час переходу до університетського життя і не тільки:

 • Набути впевненості в собі та працювати на максимальний результат
 • Покращити увагу, концентрацію та позитивні перспективи
 • Отримати досвід публічних виступів
 • Впоратися з тиском і з екзаменаційною тривогою
 • Отримати впевненість у виконанні роботи на рівні успішних людей
 • Знайти роботу, яка повністю залучає
 • Підвищити впевненість у собі, незалежність і стійкість

Програма герцога Единбурзького (DofE)

У 2018 році в OIC було запущено програму герцога Единбурзького (DofE). Заснована понад 60 років тому Принцом Філіпом, герцогом Единбурзьким. Це провідна світова нагорода за досягнення молоді.

Є три рівні нагород - бронза, срібло та золото. Студенти працюють разом у царині волонтерства - допомагають іншим, беруть участь у спортивних заходах, таких як танці, вивчають нові навички, як-от, наприклад, гра на музичному інструменті, або розробляють сайт і навіть беруть участь в експедиції.

Золота нагорода (для студентів, старших за 16 років) заохочує студентів завести нових друзів і долати особисті кордони, допомагаючи їм розвинути нові навички, поліпшити свої резюме та справити враження на приймальну комісію університету.

Програма «Шлях до успіху»

Кожного вересня студенти, протягом трьох днів, проводять у прекрасному лісі у великому приватному маєтку недалеко від Оксфорда, де вони вивчають практичні навички виживання в дикій природі, а також вчаться працювати в команді, лідерства, творчого мислення та стійкості.

Програму курирують організації «Pathways to Ventures» і компанія «Bushcraft», які займаються професійними таборами в маєтку Корнбері поблизу Оксфорда.

Тематичні програми

OIC визнає, що навички, які вимагають роботодавці, постійно змінюються й адаптуються відповідно до потреб сучасного суспільства. Багато з якостей, які затребувані в процесі вступу до університету, схожі на ті, які високо цінуються на сучасному ринку праці.

В Оксфордському міжнародному коледжі надається широкий спектр можливостей і студентів заохочують зробити правильний вибір з доступних програм.

Молоде Підприємство

Програма «Молоде підприємство» дає студентам унікальну можливість працювати в команді, створювати та запускати свою справу. Мало того, що вони отримують цінні навички та досвід, який допоможе їм не тільки вступити до університету, а й також залишити собі будь-який отриманий у процесі прибуток!

Філософія

Філософія є необхідним предметом для всіх студентів, чи то майбутні медики, юристи або інженери. Заняття сповнені суперечок про етичні проблеми і навіть питань, що стосуються нашого існування.
Студенти повинні мислити за рамками, теми можуть включати в себе:

 • Чи вільні люди?
 • Чи може комп'ютер думати?
 • Як ми відрізняємо правильне від неправильного? Чи не могли б ви дружити з роботом?

Дискусійний клуб

Дискусійний клуб - захоплива можливість для всіх. Студенти вчаться аргументувати свою точку зору, проводити дослідження та дискусії з актуальних питань - навички, які вищі навчальні заклади цінують надзвичайно високо. Студенти також беруть участь у Дискусійних конкурсах Оксфордських і Кембриджських шкіл.

LAMDA

Нагорода 2й категорії LAMDA за навички мовлення та слухання: визнано Ofqual та відповідними нормативними організаціями. Премія призначена для розвитку навичок розмовної англійської мови, дикції та мови тіла. Студенти також вчаться зіставляти тональний регістр з аудиторією та метою, і отримують знання та розуміння, необхідні для ефективного усного спілкування та участі в груповому обговоренні.

Програма «Крила надії»

Програма «Крила надії» - це соціальна підприємницька програма, яка спрямована на розвиток навичок поза межами класу, заохочуючи студентів до збору коштів творчими та інноваційними способами. Команди до 6 студентів можуть узяти участь та отримати досвід у галузі лідерства, управління проєктами та командної роботи. Студенти беруть участь у семінарах з корпоративними партнерами та створюють зв'язки з потенційними майбутніми роботодавцями.

Обчислювальне мислення

Це практичне та розумове розв'язання проблем, яке спрямоване на те, щоб змусити студентів творчо мислити над обчислювальною проблемою, визначити метод розв'язання проблеми, а потім створити програму, щоб продемонструвати, що рішення працює.

Студентське життя

Спільноти

Нещодавно введена в OIC, система спільнот націлена на розвиток навичок командної роботи і прищеплення почуття згуртованості у студентів. Під час вступу до коледжу студенти призначаються в одну з чотирьох спільнот - Redox, Azura, Blackwells і Spiers - у кожної з яких є свій унікальний девіз.

Хоча бали для спільноти можна заробити за відмінну роботу, головна мета цієї системи - це залучити студентів до всіляких міжвузівських змагань. У коледжі проводиться ціла низка заходів і конкурсів, які відбуваються протягом усього року, і дають можливість узяти участь усім охочим, чи то вся спільнота, чи то один учасник, який заробляє бали для всієї спільноти.

Студентам пропонується створювати свої власні клуби в коледжі, якщо у них є хобі/інтерес, яким би вони хотіли поділитися з усією школою.

Спортивний клуб Оксфордського університету

Студенти можуть відвідувати спортивний клуб Оксфордського університету, розташований за кілька хвилин ходьби від коледжу та гуртожитку. У розпорядженні студентів тренажерна зала, тренажерна зала для пауерліфтингу, спортивна зала, корти для тенісу та бадмінтону, відкрита бігова доріжка, футбольне поле, стіна для скелелазіння та багато іншого.

Фантастичний 25-метровий 8-смуговий басейн ідеально підходить для плавців усіх рівнів і здібностей. Уроки плавання, заняття фітнесом і персональні тренування можна забронювати одразу в спортивному центрі.

У коледжі є активна футбольна команда, яка збирається на щотижневе тренування та бере участь у змаганнях коледжу. Серед інших видів спорту є волейбольний клуб, заняття із зумби та верхова їзда.

Харчування

В Oxford International College у розпорядженні студентів зручності з просторою обідньою зоною, в якій можна розмістити понад 100 студентів одночасно. Меню збалансоване, насичене та з урахуванням індивідуальних, а також дієтичних і релігійних потреб:

 • Свіжоприготовлені супи
 • Вегетаріанські та страви
 • М'ясо
 • Салати та овочі
 • Свіжі фрукти
 • Чай та кава

Резиденции

Wavy Gate:

 • Закрите та безпечне проживання в центрі Оксфорда
 • Чудові, сучасні зручності, включно з пральнею, кухнями, кімнатами відпочинку, загальними зонами і скверами
 • Особисті ванні кімнати та швидкісний інтернет
 • Окремий будинок для кураторів і персоналу
 • 7 хвилин ходьби від коледжу

Webb House:

 • Гарний безпечний кампус із садом, газонами та алеєю з в'язів
 • Сучасні спальні з одномісним розміщенням
 • Особисті ванні кімнати та швидкісний інтернет
 • Окремий будинок для кураторів і персоналу
 • Розташований за кілька хвилин їзди від коледжу (транспорт надається)
 • Доступна тільки у весняний і літній період

Slade Park:

 • Розташований у безпечному житловому районі
 • Сучасні спальні з одномісним розміщенням
 • Окремі ванні кімнати, загальна кухня
 • Швидкий доступ в інтернет, розважальні заходи
 • Окремий будинок для кураторів і персоналу
 • Розташований за кілька хвилин їзди від коледжу (транспорт 3 рази на день, з понеділка по неділю)
 • Безкоштовна пральня, безкоштовне регулярне прибирання кімнат і приміщення загального користуванн

Проживання в сім'ї:

Студентам ретельно підбирають відповідні сім'ї. Коледж підтримує тісні відносини з усіма сім'ями протягом року, забезпечуючи безпечне і комфортне середовище далеко від дому. Усі сім'ї знаходяться в безпосередній близькості до коледжу всього в декількох хвилинах їзди на автобусі. Персонал коледжу регулярно перевіряє і відвідує сім'ї, щоб переконатися і в короткі терміни вирішити будь-які питання, які можуть виникнути у студентів.

Вартість

Вартість навчання A-Level (3 - 4 предмети) вересень 2020, 2х річна програма (6 семестрів) - £23,500 (січень 2020 - січень 2020)
Вартість навчання A-Level (3 - 4 предмети) січень 2021, 1,5 річна програма (5 семестрів) - £17,460 (січень 2020 - червень 2021)

Проживання в стандартному номері вересень 2020, 2х річна програма (6 семестрів) - £23,000 (січень 2020 - січень 2021)
Проживання в стандартному номері січень 2021 1,5 річна програма (5 семестрів) - £17,100 (січень 2021 - червень 2021)

Проживання в студії вересень 2020 2х річна програма (6 семестрів) - £26,250 (сен 2020 - січень 2021)
Проживання в студії січень 2020 1,5 річна програма (5 семестрів) - £19,500 (січень 2021 - червень 2021)

* Стандартний номер: до 18 кв.м., особиста ванна, загальна кухня
** Студія: до 28 кв.м., особиста ванна і кухня
*** Вартість вказана за основні предмети, додаткові уроки доступні за окрему плату.

Реєстраційний внесок: £ 200
Депозит: £ 6000 (повертається після закінчення курсу, за вирахуванням непогашених платежів)
Набір у серпні: £ 2800 додатково

У вартість навчання входить:

 • Навчання до 4 предметів за програмою A-level
 • Основна інтенсивна навчальна програма
 • підготовка до IELTS

У вартість проживання входить:

 • Проживання в одній кімнаті з окремою ванною, з власною або спільною кухнею
 • Харчування в їдальні коледжу (сніданок, обід і вечеря)
 • Членство в спортивному центрі та спортзалі Оксфордського університету, позакласні заходи
 • Wi-Fi інтернет
 • безкоштовний набір постільних речей (один на рік)

У вартість не входить:

 • CAS - платіж у розмірі 25 фунтів у серпні
 • Студентська страховка - 150 фунтів на рік (обов'язково)
 • Опікунство (обов'язкове для іноземних студентів до 18 років на 1 вересня)
 • Екзаменаційні збори
 • Додаткові індивідуальні заняття (A-level, IELTS і уроки музики доступні за додаткову плату в розмірі £50 на годину)
 • Підручники та канцтовари
 • Додаткові заходи за межами кампуса і позакласні заходи, а також інші предмети, про які Коледж інформує студентів і батькі

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великої Британії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студентам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Oxford International College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Oxford International College і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions