Eton College | Коледж Ітон

Приватна школа-пансіон для хлопчиків у Великій Британії
Місто
Ітон
Програми навчання
GCSE, A-level
Вік
14-17 років
Вартість навчання
£44,100 /рік

Eton College | Коледж Ітон

Eton College - це прогресивна приватна британська школа-пансіон, яка приймає на навчання лише хлопчиків. Вона була заснована 1440 року за розпорядженням Генріха VI і є одним із найстаріших і найпрестижніших середніх навчальних закладів Великої Британії.

У школі навчається понад 1300 учнів, включно з міжнародними студентами. Прийом проводиться на конкурсній основі з досить жорсткими вимогами. Зареєструватися для вступу необхідно в 10,5 років, після чого у віці 11 років здати попередні тести. У разі успішного проходження тестування абітурієнти допускаються до вступного кваліфікаційного іспиту в 13 років.

Спочатку школа була місцем підготовки талановитих студентів для Королівського коледжу Кембриджського університету. Сьогодні випускники коледжу поповнюють ряди провідних світових ВНЗ, серед яких -
Оксбридж та інші університети Russell Group.

Переваги:

 • Висока якість освіти, привілейованість, високі місця в національних і міжнародних рейтингах. Коледж Ітон - одна з найвідоміших і найпрестижніших середніх шкіл не лише у Великій Британії, а й у всьому світі. Вступити сюди без спеціалізованої підготовки неможливо. Школа не тільки відкриває перед випускниками кар'єрні перспективи, а й дає серйозні зв'язки з провідними представниками різних сфер.
 • Зірковий склад випускників. Eton College закінчили два десятки прем'єр-міністрів Великої Британії, Джордж Оруелл, Г'ю Лорі, принц Гаррі, принц Чарльз і багато інших відомих політиків, дослідників, музикантів, підприємців.
 • Комфорт і безпека. Учні перебувають під суворим наглядом представників школи 24/7. У денні години школярі активно взаємодіють із викладачами як на заняттях, так і в позашкільний час. Перелік доступних на території коледжу веб-сайтів суворо обмежений. Вночі Wi-Fi неактивний.
 • Толерантність і рівноправність. Ітон коледж приймає на навчання хлопчиків різних рас, національностей, релігій. У школі створена доброзичлива атмосфера, в якій спрощується адаптація і цінується індивідуальність кожної людини.
 • Можливість отримання стипендій. Стипендіатами можуть стати учні з високою академічною успішністю, науковими, спортивними, творчими досягненнями.
 • Унікальність. Коледж Ітон приваблює абітурієнтів не лише престижною освітою, а й невід'ємними атрибутами навчання - легендарною формою (фраки, жилети, штани в смужку, білі краватки), місцевою лексикою, традиціями та правилами, дозвіллям.

Програми навчання Eton College

Програма навчання GCSE

Школярі вивчають загальноосвітні предмети та вісім факультативних дисциплін. Серед них обов'язково повинні бути присутніми дві природничі науки та одна іноземна мова.

Як факультативи з урахуванням особистих побажань та академічних інтересів студенти можуть обрати:

 • грецьку або римську цивілізацію;
 • історію, мистецтво, теологію;
 • стародавні або сучасні мови;
 • точні та природничі науки;
 • музику, акторську майстерність.

Програма навчання Sixth form

Останні два роки навчання в коледжі студенти навчаються за програмами підготовки A-level або Pre-U. Школа пропонує список із 28 дисциплін, серед яких - 10 сучасних і класичних мов, а також:

 • природничі та точні науки;
 • стародавні цивілізації;
 • музика, драма, мистецтво;
 • технологія і дизайн;
 • історія, релігієзнавство.

Крім інтенсивних занять у класах програми передбачають регулярне виконання домашніх завдань із самостійним розпорядженням власним часом і наданням внутрішньої звітності.

Учні 12-го класу обирають чотири профільні дисципліни, пов'язані з майбутньою професією. У 13-му класі пропонується скоротити список до трьох.

У подальшому з обраних предметів випускник складає іспити. Завдяки роботі Learning Support Centre студенти отримують підтримку у виборі предметів, визначенні навичок, що потребують розвитку. Також фахівці центру допомагають учням, які мають особливі освітні потреби.

Позакласна діяльність у коледжі Ітон

Навчання в коледжі Ітон - це не лише якісна освіта, а й присутність у житті учня музики, спорту, реалізація соціальних та екологічних проєктів, проведення часу на відкритому повітрі.

Студенти можуть обрати:

 • заняття музикою. Учні коледжу грають на 53 музичних інструментах і беруть участь у діяльності шкільного оркестру;
 • мистецтво. У школі працюють гуртки живопису, малюнка, кераміки, скульптури, анімації, гравюри, комп'ютерної графіки;
 • спортивні індивідуальні та командні тренування за такими напрямами, як футбол, регбі, сквош, яхтинг, фехтування, крикет, теніс, хокей, скелелазіння та інші.

Активне соціальне життя коледжу передбачає участь учнів у зборах Товариства географії, Товариства захисту довкілля, Товариства осіб з обмеженими можливостями та соціальної обізнаності, Товариства соціального впливу.

Проживання в Ітонському коледжі

Під час навчання школярі проживають у 25 резиденціях на території кампусу. Кожен гуртожиток очолює завідувач, який ретельно контролює обстановку і дотримання внутрішнього розпорядку.

Учні проживають в одномісних спальнях, для учнів старших класів передбачена індивідуальна кухня. Хлопчики можуть підлаштовувати інтер'єр кімнат під свої уподобання, запрошувати в гості друзів.

Харчування в коледжі триразове на території головного обіднього корпусу або окремих їдалень резиденцій.

Крім корпусів, інфраструктура школи включає лабораторії, бібліотеки, навчальні центри та майстерні, спортивний манеж і майданчики для різних видів спорту, басейн, штучне озеро.

Вартість навчання в Eton College

Вартість навчання в Eton College становить £44,094 на рік. У цю суму не входить низка додаткових витрат, серед яких:

 • реєстраційний внесок - £400;
 • комісія за прийом - £3200 (£500 повертаються після закінчення навчання за умови сплати інших внесків і зборів);
 • музичні заняття (від £320 залежно від тривалості уроків);
 • інші додаткові витрати, які виставляються в окремий рахунок і становлять від £500 до £1000 за триместр. Сума залежить від інтересів і захоплень школяра.
 • трансфер, кишенькові витрати.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великої Британії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студентам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Eton College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Eton College і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions