Sevenoaks School

Приватна британська школа-пансіон зі спільним типом навчання
Місто
Кент
Програми навчання
School Diploma, IB
Вік
14-17 років
Вартість навчання
£43,353 /рік

Sevenoaks School

Sevenoaks School - престижна британська школа спільного навчання, яка пропонує денне навчання та повний пансіон. Сучасний кампус площею 100 акрів розташований у мальовничій місцевості графства Кент. Дорога зі школи до центру столиці Великої Британії та міжнародного аеропорту Гатвік займає всього півгодини їзди.

Історія школи починається 1432 року, вона вважається однією з найстаріших у UK. Сьогодні тут навчається понад 1100 студентів із 45 країн світу. Близько третини з них - пансіонери, інші перебувають на денному навчанні.

Sevenoaks School - перша британська школа, яка повністю припинила пропонувати A-level і готує школярів до вступу до ВНЗ у рамках програми International Baccalaureate з 1978 року.

Переваги:

 • Навчання за унікальною програмою Middle School Diploma та програмою IB, яка доступна лише в деяких школах Великої Британії.
 • Лідерство в національних рейтингах. Навчальний заклад регулярно входить до списків провідних середніх навчальних закладів Великої Британії за версією видань Sunday Times, The Times, а також визнана однією з ТОП-7 світових шкіл за підсумками складання IB.
 • Вердикт "Виключно" за результатами проведення незалежної інспекції шкіл (ISI) за академічну підготовку та досягнення учнів.
 • Сучасний облаштований кампус, на території якого розташовуються майданчики та комплекси для занять спортом, лабораторії, аудиторії та майстерні для занять творчістю, бібліотека, галерея, танцювальна студія, мультимедійний центр.

Програми навчання Sevenoaks School

Sevenoaks School Diploma

Унікальна програма поєднує в собі ключові переваги GCSE, IGCSE та SSC. У межах навчання школярі вивчають обов'язкові загальноосвітні предмети та низку додаткових курсів, які відповідають їхнім академічним інтересам.

У 9 класі учням належить познайомитися з широким переліком дисциплін, серед яких - англійська мова та література, кілька сучасних іноземних мов і латина, географія, історія, класична цивілізація, природничі та точні науки, мистецтво. Завдяки серйозній загальній підготовці школярам простіше буде усвідомлено вибрати предмети для вивчення в 10-11 класах.

Курси 10 і 11 класів крім базових гуманітарних і точних наук, мистецтва, включають факультативи та дисципліни, спрямовані на розвиток критичного мислення. До них належать "Критичні перспективи" (10 клас) і "10 ідей, які змінили світ" (11 клас).

International Baccalaureate

Програма підготовки IB - золотий стандарт у міжнародній освіті Sixth Form, який забезпечує конкурентоспроможну підготовку до вступу в топові світові ВНЗ.

Перед початком навчання студентам пропонується обрати три групи предметів для поглибленого вивчення (Higher Level) і три - для звичайного вивчення (Standard Level). Серед доступних дисциплін представлені:

 • англійська мова та курс англійської літератури, що включає твори зі світової літератури, можливе додаткове вивчення театрального мистецтва;
 • мови, як сучасні, так і стародавні (латинь, класична грецька);
 • людина і суспільство (економіка, географія, історія, класичні цивілізації, філософія, психологія);
 • експериментальні науки (біологія, хімія, фізика);
 • математика;
 • мистецтво (музика, акторська майстерність, візуальне мистецтво).

Позакласна діяльність у Sevenoaks School

Крім якісної академічної підготовки школа пропонує учням насичене позакласне життя. Воно включає заняття спортом, музикою, мистецтвом, участь у роботі тематичних клубів, експедиціях. Також графік учнів передбачає регулярне відвідування заходів у лондонських галереях, концертних залах, музеях. Найталановитіші школярі можуть здобувати додаткову освіту в музичних академіях Лондона.

У школі працюють такі гуртки та секції:

 • футбол, регбі, баскетбол;
 • крикет, сквош, теніс;
 • плавання, стрільба, яхтинг;
 • музичні гуртки, що передбачають індивідуальні заняття та гру в оркестрі;
 • акторська майстерність, малювання, анімація, кераміка, фотографія.

У школі працює Combined Cadet Force - кадетський корпус, який прагне розвинути в курсантах лідерські якості та дати базові знання з організації оборони.

Проживання в Sevenoaks School

Під час навчання школярі від 13 до 18 років проживають у п'яти пансіонах:

 • для дівчаток - Sennocke, Park Grange;
 • для хлопчиків - School House, Johnsons, Aisher House.

Учням пропонуються сучасні комфортабельні одно-, дво- і чотиримісні кімнати. Також на території резиденцій є загальна кухня, вітальня, комп'ютерні аудиторії.

За кожним школярем закріплюється наставник. Він не тільки стежить за успішністю учня і позашкільною діяльністю, а й надає допомогу і підтримку в процесі адаптації.

Вартість навчання в Sevenoaks School

Вартість навчання для міжнародних студентів із повним пансіоном становить £43,353/рік. Крім основних витрат слід враховувати додаткові витрати, які включають:

 • адміністративний збір за оформлення візи - £450;
 • внесок за програму IB (застосовується до платників стандартного внеску) - £540/рік.
 • заняття музикою - £29.00 за урок тривалістю 30 хвилин. Плата за оренду музичних інструментів становить £153.00/рік;
 • оплата заходів та екскурсій, що не входять до навчальних планів;
 • трансфер, кишенькові витрати.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великої Британії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студентам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Sevenoaks School і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Sevenoaks School і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions