GSU British School of Fashion

Школа моди, яка пропонує кваліфіковану профільну освіту в галузі fashion-індустрії
Місто
Лондон
Програми навчання
Магістратура
Вік
від 17 років
Вартість навчання
від 13 500 £ на рік

GSU British School of Fashion

Історія вишу почалася 1875 року із заснування Школи в Університеті Глазго (Шотландія). British School of Fashion розвивалася стрімко і швидко перетворилася на один із провідних навчальних закладів своєї галузі у світі. У 2000 році вона стала першим вишем у Великій Британії, який запропонував ступінь магістра за спеціальністю "міжнародний маркетинг моди". І наразі British School of Fashion - серед небагатьох вишів світу, які дають змогу отримати спеціальний ступінь магістра ділового адміністрування за спеціальністю "управління брендом класу люкс".

Цей вищий навчальний заклад має проєкти, які підтримують дослідження у сфері моди та співпрацюють із провідними університетами Глазго та Лондона. Також виш підтримує тісні зв'язки з Fair Centre у Нью-Йорку.

British School of Fashion працює в лондонському кампусі Glasgow Caledonian University. Він розташований у центрі Spitalfields - поруч із діловими та модними районами столиці. Кампус розташований у дуже красивому місці. У ньому навчається близько 300 студентів. Кампус має свою бібліотеку, комп'ютерні класи, чудові навчальні простори, кафе, терасу на даху.

GSU British School of Fashion Програми

ВНЗ пропонує 4 програми магістратури:

  1. MSc Luxury Brand Marketing. Курс надає галузеві знання та досвід, спеціальні навички, які будуть потрібні для вдалої кар'єри в цій інноваційній нішевій галузі. Випускники стають провідними менеджерами, які повністю розуміють стратегії та володіють інструментами управління люксовими брендами.
  2. MSc Fashion and Lifestyle Marketing. Програма сфокусована на майбутньому індустрії моди та вмінню маркетологів швидко адаптуватися до нових технологій і способу життя споживачів. Випускники стають фахівцями в галузі управління дизайном і аналізу тенденцій, брендингу, емпіричного роздрібного маркетингу, поведінки споживачів і маркетингових комунікацій.
  3. MSc Fashion Business Creation. Це єдиний у світі курс, розроблений для підприємців у сфері моди. Унікальна програма створена у співпраці з провідними підприємствами моди, яка відображає унікальну природу відкриття та розвитку бізнесу в цьому секторі. Вона включає вивчення стратегії та практики, які мають ключове значення для розвитку та підтримки успішного бізнесу у сфері моди.
  4. MBA Luxury Brand Management. Це інноваційний курс MBA, створений на відповідність зростаючому попиту на кваліфікованих менеджерів із глибоким розумінням стратегій та інструментів управління брендами класу люкс. Курс заснований на досвіді British School of Fashion's expertise in Luxury industry.

Вартість

Стоимость обучения за все обучение составляет:Вартість навчання за все навчання становить:
  • на ступінь MSc - £13500;
  • на ступінь MBA - £17300.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник британських навчальних закладів і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з британськими навчальними закладами і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо до ВНЗ.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Вам сподобався ВНЗ?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions