Вивчення медицини та охорони здоров'я у вишах Великої Британії

Якщо ви хочете продовжити кар'єру в медицині, вивчаючи MBBS, Велика Британія, безумовно, є правильним вибором.

Програми Medicine and Health у Великій Британії - чудовий вибір для тих, хто хоче продовжити кар'єру у сфері охорони здоров'я, з доступом до високоякісної освіти, клінічного досвіду, дослідницьких можливостей і мультикультурного середовища.

Велика Британія має репутацію країни, що надає високоякісну медичну освіту, і міжнародний досвід може бути корисним під час подачі заяви на програми резидентури або стипендії надалі.

Щороку понад 28 000 студентів подають заявки до найкращих медичних коледжів Великої Британії. Після здобуття медичної освіти у Великій Британії студенти можуть працювати докторами, професорами, медико-юрисконсультантами, дослідниками, керівним персоналом лікарень тощо.

Медичні коледжі Великої Британії мають хороші рейтинги та визнання завдяки тому, що вони приділяють особливу увагу якості та практичному навчанню студентів. Якщо ви хочете продовжити кар'єру в медицині, вивчаючи MBBS, Великобританія, безумовно, є правильним вибором.

Переваги вивчення медицини у Великій Британії

Медична освіта, здобута у Великій Британії, має багато переваг:

 1. Згідно з рейтингом QS News Ranking 2022, 43 університети Великої Британії входять до числа 650 найкращих медичних університетів світу.
 2. Висока заробітна плата. Ґрунтуючись на даних Національної служби кар'єри та Національної служби охорони здоров'я середня зарплата медичних працівників у Великій Британії становить:
  * лікар загальної практики: 72 000-105 000 £/рік;
  * хірург: 79 860-149 400 £/рік;
  * консультант: 82 096-110 683 £/рік;
  * психіатр: 79 860-107 668 £/рік;
  * лікар: 40 000-102 500 £/рік;
  * медичний дослідник: 25 000-60 000 £/рік.
 3. Студенти отримують практичне навчання, використовують якісні лікарні для стажувань, новаторські дослідницькі центри та новітнє обладнання.
 4. Велика Британія лідирує у світі в галузі нових методів лікування та допомагає розширити доступ до медичної допомоги.
 5. Престижний диплом. Якою б не була ваша спеціалізація, медична кваліфікація з Великої Британії відкриває двері. Роботодавці в усьому світі можуть бути впевнені, що у кандидата є мовні навички, дослідницькі знання та високий рівень практичної підготовки, необхідні для того, щоб приступити до роботи.

Широкий вибір спеціалізацій. Іноземним студентам-медикам пропонується понад 60 спеціальностей, також модульна структура курсу дає змогу гнучко адаптувати навчання відповідно до ваших інтересів і спрямованості.

Тривалість курсу медицини

Бакалавр медицини у Великій Британії - це ступінь, отримання якого зазвичай займає 5-6 років.

Отримання ступеня магістра медицини зазвичай займає 1-2 роки і вимагає великого досвіду роботи в галузі науки та/або охорони здоров'я.

Типи медичних ступенів

Британські виші пропонують кілька наукових ступенів у сфері медицини та охорони здоров'я.

Bachelor of Medicine – MBBS

Бакалавр медицини, також відомий як MBBS, готує студентів до кар'єри в медицині, включно з такими посадами, як лікарі, хірурги та медичні дослідники.

Ступінь бакалавра медицини у Великій Британії включає в себе як навчання в класі, так і клінічний досвід. У перші роки навчання студенти вивчають фундаментальні науки і медичну термінологію, а в наступні роки основна увага приділяється клінічним навичкам і догляду за пацієнтами. Студенти зазвичай також беруть участь у клінічних ротаціях у лікарнях та інших медичних установах.

Master's in Medicine

Магістр медицини - це курс післядипломної освіти, спрямований на розвиток знань і навичок медичних працівників у конкретній галузі медицини. Щоб отримати ступінь магістра медицини, необхідно отримати ступінь бакалавра медицини.

Ступінь магістра медицини зазвичай включає поглиблену курсову роботу в таких галузях, як фармакологія, патофізіологія, епідеміологія, клінічні дослідження та догляд за пацієнтами.

PhD Medicine

Доктор медичних наук - це науковий ступінь, який передбачає проведення оригінальних досліджень у медичній галузі. Зазвичай на це йде 4-6 років, і після отримання докторського ступеня можна продовжити кар'єру в наукових колах, промисловості або уряді. Багато докторів медичних наук продовжують працювати в галузі досліджень, розробок і регулювання у фармацевтичних і біотехнологічних компаніях, в той час як інші стають професорами і дослідниками в університетах або працюють у державних установах, таких як Національні інститути охорони здоров'я.

Найкращі медичні школи Великої Британії

У Великій Британії знаходяться одні з найвідоміших медичних шкіл у світі. Студенти можуть вибирати зі списку найкращих навчальних закладів, що обіцяють академічні успіхи. Ось деякі з найкращих медичних коледжів Великої Британії:

 1. Оксфордський університет посідає 4 місце у світовому рейтингу QS World University Rankings 2023. Рейтинг університетів світу Times Higher Education (THE) 2021 року назвав у предметному рейтингу клініки та охорони здоров'я Оксфордський університет №1 у світі.
  Медицина в Оксфордському університеті - це шестирічний курс, у якому особлива увага приділяється фундаментальним науковим дослідженням. Перші три роки становлять доклінічний етап, орієнтований більше на академічні дослідження. Наступні три роки являють собою клінічний етап практичної практики.
 2. Кембриджський університет посідає 2 місце в QS Ranking 2023. Цей виш є другим найстарішим університетом Великої Британії, що вивчає MBBS. Університет входить до числа найкращих медичних коледжів Великої Британії завдяки високим стандартам викладання. Він пропонує два типи медичних курсів - стандартний і післядипломний.
 3. Імперський коледж Лондон. 6 місце в рейтингу QS Ranking 2023. Якщо ви хочете проводити високоякісні медичні дослідження, Імперський коледж Лондона - ідеальний вибір. Крім медицини, університет також пропонує інші медичні курси, такі як сестринська справа, стоматологія та інші. Фактично медичний заклад в Імперіалі вважається одним із найбільших у Європі.
 4. Королівський коледж Лондона. 37 місце в QS Ranking 2023. Медична школа Королівського коледжу Лондона відома як один із найкращих медичних коледжів Англії. Він надає студентам інноваційну та інтегровану навчальну програму. Основна увага приділяється клінічному навчанню, і студенти можуть мати тісний контакт із пацієнтами. Коледж також допомагає студентам з розміщенням в окружних лікарнях загального профілю по всій Англії.
 5. Единбурзький університет. 15 місце в QS Ranking 2023. Единбурзький університет пропонує 6-річну програму MBChB для студентів-медиків. Причиною його популярності є сучасність і новаторство курсу, який вони надають студентам, щоб відповідати сучасній медичній практиці. Університет приділяє особливу увагу наданню допомоги студентам-медикам у розвитку комунікативних та лідерських навичок.
 6. Манчестерський університет - державний дослідницький університет, а також один із найбільших медичних університетів Великої Британії. Він посів 28 місце в рейтингу QS Ranking 2023. Під час навчання студентів-медиків вони використовують поєднання традиційних і сучасних підходів.

Згідно з рейтингом медичних предметів Guardian University Guide 2024, у наступних п'яти університетах найвищий відсоток випускників, які знаходять роботу на рівні післядипломної освіти або продовжують навчання на рівні професійної або вищої освіти протягом 15 місяців після закінчення навчання:

 • Кембриджський університет (100%);
 • Единбурзький університет (100%);
 • Імперський коледж Лондона (100%);
 • Університет Глазго (100%);
 • Бристольський університет (100%).

Вартість навчання в медичній школі Великої Британії

Медичні курси є одними з найпопулярніших у світі для навчання, оскільки медична освіта вимагає великої підготовки та ресурсів, включно з доступом до спеціалізованого обладнання та досвідченого професорсько-викладацького складу.

Орієнтовна вартість навчання для іноземних студентів:

 • University of Cambridge - £63,990/рік;
 • University of Aberdeen - £50,100/рік;
 • University of Edinburgh - £35,000/рік;
 • Imperial College London - £46,650/рік;
 • University of St Andrews - £35,920/рік.

Вартість медичного навчання також вища через тривалість медичних курсів, які зазвичай вимагають 4-6 років навчання. З цієї причини багато медичних шкіл пропонують студентам медичні стипендії, щоб допомогти їм оплатити свою освіту.

Університети Англії

Ми рекомендуємо
Лондон
від 21570 £ на рік
Ньюкасл, Лондон
від 17995 £ на рік
Лондон
від 18430 £ на рік
Дарем
від 19250 £ на рік
Лондон, Ліверпуль, Манчестер и др.
від 9120 £ на рік
Лондон
від 19800 £ на рік
Кембрідж
від 22 227 £ на рік
Манчестер
від 17155 £ на рік
Лондон
від 15495 £ на рік
Оксфорд
від 27 285 £ на рік
Экзетер
від 18495 £ на рік
Кэмбрідж, Челмсфорд
від 11290 £ на рік
Лондон
від 12980 £ на рік
Лондон
від 14900 £ на рік
Кембрідж
від 20000 £ на рік
Портсмут
від 13500 £ на рік
Норвіч
від 15900 £ на рік
Манчестер
від 15995 £ на рік
Хатфілд
від 9000 £ на рік
Лондон
від 13780 £ на рік
Плімут
від 13200 £ на рік
Шеффілд
від 17600 £ на рік
Стєрлінг
від 15995 £ на рік
Лондон
від 9000 £ на рік
Гілфорд
від 16800 £ на рік
Контакти
Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Ми маємо великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаємо вступати на навчання з 2001 року. Ми працюємо відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions