Курси англійської мови в Лондоні

Допомога у вступі та оформленні документів для навчання у Великій Британії
Прямий контакт із навчальними закладами

Що робить Лондон таким особливим містом для студентів?

Якщо ви зацікавлені у вивченні англійської мови, то зараз ви можете це зробити практично в будь-якій точці світу. Англійська є однією з найпоширеніших мов у наш час, ви майже напевно знайдете мовні курси, що пропонуються в більшості великих міст нашої планети. Однак, якщо ви хочете поєднати найкраще викладання з можливістю зануритися в ту саму культуру, в якій виникла ця мова, то, безсумнівно, немає кращого місця, ніж Лондон.

Столиця Великої Британії з багатою культурою, історією і традиціями є дивовижним і найбільш підходящим для цієї мети місцем. Тож, якщо ви збираєтеся вивчати англійську в Лондоні, ви прийняли правильне рішення! Адже немає кращого способу вивчити мову, ніж жити серед її носіїв. Практикуючи аудіювання, читання, письмо та усне мовлення щодня ви зможете швидко підняти свою майстерність на наступний рівень.

Динамічна столиця країни є одним із найвідвідуваніших і найбажаніших міст світу, а також є центральним культурним і діловим центром. Чи то в класі, чи то на вулицях, у пабах, парках і на ринках, Лондон - справді космополітичне середовище, і тут можна подружитися з людьми з усього світу.

Ніде у Великій Британії ви не знайдете так багато можливостей практикувати знання і навички, набуті вами на заняттях. Якщо ви любите музику, є безліч місць для живих виступів. Любите фільми? - В одному тільки лондонському Вест-Енді знаходяться десятки кінотеатрів, зокрема одні з найвідоміших у світі. Якщо ви любите спорт, Лондон пропонує спортивні споруди світового класу та стадіони. Ви можете відвідати лондонський Олімпійський парк, наступного разу подивитися футбольний матч прем'єр-ліги, а потім вирушити на екскурсію стадіоном Вемблі. Гурман? - Тоді йдіть на Ринок Боро! Усе це чудові можливості розвинути свої мовні навички, чудово проводячи час і дізнаючись про одне з найвідоміших міст світу.

Щороку тисячі студентів приїжджають до Лондона, щоб вивчити англійську мову і ось чому:

  1. Величезний вибір курсів англійської мови - у Лондоні існує понад 50 акредитованих шкіл англійської мови, що пропонують широкий спектр курсів для різного віку та здібностей, а також сімейні програми.
  2. Британські кваліфікації визнані на міжнародному рівні. Акредитовані школи англійської мови в Лондоні регулярно перевіряються для забезпечення високих стандартів навчання, проживання, соціальної підтримки та зручностей. Отримувані вами кваліфікації визнаються в усьому світі, і кожна школа пропонує підтримку, щоб студенти могли максимально використати свій час у Лондоні.
  3. Проживання: обрана вами школа англійської мови в Лондоні допоможе з розміщенням. Ви можете жити в дружній родині, у студентському гуртожитку або в приватному секторі. Життя з сім'єю - один із найпопулярніших варіантів, оскільки він дозволяє вам відчути, як живуть лондонці. Крім того, ви отримаєте багато практики спілкування англійською мовою за межами класної кімнати.
  4. Можливість вивчити місто на додаток до вивчення мови, відвідування всіх історичних місць і всесвітньо відомих визначних пам'яток цього захоплюючого міста.
  5. Знання англійської мови цінується роботодавцями, університетами та коледжами по всьому світу. Поліпшення вашої англійської - це чудова інвестиція у ваше майбутнє, чи хочете ви вчитися в англомовній країні в майбутньому, чи працювати в міжнародному середовищі.

Школи англійської мови в Лондоні пропонують безліч програм на будь-який смак:

  1. Літні табори для дітей - чудовий варіант провести канікули з користю, познайомитися з новою культурою і завести друзів в іншій країні. Табори розрізняються за віком студентів від 7 до 17 років, за насиченістю навчальних програм і розважальних заходів.
  2. Програми англійської мови в Лондоні 16+ - розраховані на старших студентів і мають чітку спрямованість. Ви можете вивчати англійську мову для кар'єри, для освітніх та академічних цілей. Можете вивчати тільки мову або в сукупності з іншими предметами, такими як мистецтво, дизайн, бізнес або мода. Такий вид програм називається «англійська плюс».
  3. Сімейні курси англійської мови в Лондоні - чудова можливість провести час усією родиною. Програми призначені для батьків і дітей, які хотіли б насолоджуватися активним відпочинком, відвідуючи курси англійської мови та беручи участь у захопливих заходах разом.

Школи англійської мови в Лондоні

Ми рекомендуємо

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я офіційний представник навчальних закладів Великої Британії та ваш професійний гід у вступі.
У нас великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великої Британії. Допомагаємо вступати на навчання з 2001 року.
Ми працюємо відкрито і прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions