Мовна школа в
Лондоні EC London

Сучасна школа в самому серці британської столиці
EC London - мовна школа для дітей і дорослих, яка належить до міжнародної мережі EC. Вона вирізняється унікальною атмосферою та структурою навчання, спрямованими на реалізацію потенціалу кожного студента.

Високий рівень турботи про учнів підтверджує отримана школою престижна британська нагорода у сфері сервісу UK Customer Service Awards 2016.

EC London розташований у центральній частині столиці Великої Британії, будучи сусідами із залізничним вокзалом Euston і багатьма місцевими визначними пам'ятками. Завдяки такому місцю розташування дорога зі школи в будь-який район Лондона не займе багато часу.

Курси англійської у Великій Британії в EC London проводяться в просторій комфортній школі з сучасним яскравим інтер'єром. Аудиторії обладнані інноваційною технікою, що дозволяє підвищити ефективність навчання і швидше досягти поставлених цілей.

Мовні курси в Лондоні EC London

Мовна школа EC London пропонує студентам широкий вибір програм для різних цілей. Курси англійської в Лондоні включають:

  • General English (20 уроків на тиждень).

Заняття, під час яких учні опановують базові навички усного мовлення, граматики, читання та аудіювання, дають змогу почати розуміти англійську мову і вільно спілкуватися нею з носіями. Завдяки комплексному підходу підвищується впевненість студентів у собі та власних здібностях.

Вартість навчання залежить від тривалості програми і становить від £325 на тиждень з 1 по 11 тиждень включно. З 12 тижня передбачені знижки.

  • Intensive English (30 уроків на тиждень).

Навчання передбачає 22,5 години на тиждень, зокрема й курси General English. За потреби студент може обрати для додаткових 10 занять актуальну сферу та сконцентруватися на певних навичках.

Вартість навчання - £400 на тиждень.

  • English for Work (30 уроків на тиждень).

Інтенсивні курси англійської у Великій Британії стануть оптимальним варіантом для фахівців, які будують кар'єру в міжнародних компаніях. Заняття спрямовані на розвиток швидкого усного мовлення та швидке формулювання думки.
Програма об'єднує 20 уроків GE та 10 уроків ділової англійської мови. Після закінчення навчання фахівці можуть вільно вести переговори, працювати з документацією та бюджетами, розробляти стратегії, спілкуватися з колегами.

Вартість навчання становить £400 на тиждень. Тривалість програми - 10 тижнів.

  • English in the City (30 уроків на тиждень).

Проста і насичена програма передбачає вивчення англійської мови через повне занурення в життя міста. Такі курси англійської в Лондоні включають 20 уроків GE і 10 уроків мови в місті, під час яких належить практикувати розмовні навички з місцевими жителями.

Студентам пропонується розвивати комунікативні здібності та акцентувати увагу на англійській, яка необхідна в повсякденному житті. Під час навчання крім занять в аудиторіях на учнів чекає відвідування музеїв, стадіонів, бізнес-центрів і лекції запрошених спікерів.

Вартість навчання - £400 на тиждень. Тривалість курсів - 5 тижнів.

  • Academic Semester/Year (20 уроків на тиждень).

Ці курси англійської у Великій Британії розраховані на тривале навчання протягом 24 тижнів і більше. Програма дозволяє успішно розвинути основні мовні навички під керівництвом висококваліфікованих викладачів. Крім уроків в аудиторіях студенти відвідують семінари та практичні заняття в неформальній обстановці і різні позакласні заходи від екскурсій до спортивних змагань і вечірок у нічних клубах. Це дає змогу отримати досвід використання англійської мови в різноманітних ситуаціях.

Вартість навчання становить £260 на тиждень.

  • Intensive Academic Semester/Year (30 уроків на тиждень).

Інтенсивний курс відрізняється кількістю занять і вартістю, яка становить £315 на тиждень.

  • Cambridge Exam Preparation (30 уроків на тиждень).

Програма розроблена з метою ефективної підготовки до кембриджських іспитів, які визнаються навчальними закладами та роботодавцями всього світу. Після закінчення курсу студенти не тільки демонструють відмінні знання, а й повністю впевнені у своїх силах.

Досягти такого результату дозволяють спеціальні методи підготовки, що включають індивідуальну співбесіду з викладачем, заповнення пропусків у тексті без запропонованих варіантів, читання і розуміння різних текстів.

Вартість навчання - £400 на тиждень.

  • Exam Preparation IELTS (20 уроків на тиждень).

Ексклюзивний курс, розроблений спеціально для школи, дає змогу студентам досягти найкращих результатів на іспиті. Під час навчання особлива увага приділяється лексиці, швидкості мислення та ефективним стратегіям поведінки на тесті.

Вартість навчання становить £325 на тиждень з 1 по 11 тиждень включно, з 12 тижня передбачені знижки. Мінімальна рекомендована тривалість навчання - 4 тижні.

Проживання

Під час навчання студенти можуть проживати у власних резиденціях школи та приймаючих сім'ях.

Superior Chapter Kings Cross Residence розташовується за 15 хвилин пішки від кампуса і пропонує учням одномісні номери-студії зі зручностями.

Вартість проживання становить £495 на тиждень (з 12 червня по 11 вересня - £560). Superior Drapery Plaza Residence розташований за півгодини їзди від школи.

Резиденція обладнана одномісними номерами та номерами-студіями зі зручностями.

Вартість проживання - від £405 на тиждень.

Проживання в приймаючих сім'ях передбачає розміщення за 20-60 хвилин їзди від кампуса. Студентам пропонуються одно- і двомісні кімнати із самообслуговуванням, напівпансіоном або повним пансіоном. В двомісні кімнати можуть поселити тільки учнів, які разом забронювали програму. Зручності можуть бути загальними або особистими.

Вартість проживання становить від £175 на тиждень і залежить від обраних умов.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник EC London і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з EC London і допомагаємо студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions