Мовна школа Kensington Academy of English

Школа в центрі Лондона з 40-річною історією
Kensington Academy of English (KAE) спеціалізується на викладанні англійської студентам з різним базовим рівнем володіння мовою - від нульового до просунутого. Широкий вибір курсів дає змогу учням підібрати для себе оптимальний варіант залежно від мети вивчення (використання в повсякденному житті або на роботі, з метою вступу до англомовних ВНЗ та імміграції).

KAE понад 40 років пропонує курси англійської у Великій Британії та допомагає студентам з різних куточків світу оволодіти необхідними мовними навичками. Kensington Academy of English надає освітні послуги високої якості, що підтверджується акредитацією British Council, English UK. Також школа має статус Highly Trusted Sponsor, що дозволяє студентам отримувати Tier 4 візи UKVI.

Заняття проводяться на території сучасного кампусу, площа якого становить 18 000 квадратних метрів. Студентам доступні понад 60 аудиторій з інноваційним обладнанням, комп'ютерні класи, концертний зал, лабораторії точних і природничих наук, танцювальні та творчі студії, спортивний зал, їдальня.

Школа розташовується в самому центрі Лондона на території легендарного району City - туристичного та ділового центру столиці. Щорічно тут проходять навчання представники більш ніж 50 країн. У безпосередній близькості від KAE знаходяться численні місцеві визначні пам'ятки, серед яких - Собор святого Павла, Тауерський міст, Сіті-хол. Вдале місце розташування дає змогу організовувати для студентів регулярні практичні заняття у форматі екскурсій до музеїв і галерей, пішохідних турів і поїздок до прилеглих міст, зокрема до Кембриджа та Оксфорда.

Мовні курси Kensington Academy of English

Курси англійської в Лондоні в KAE включають такі напрямки:

  • Загальна англійська мова.
Залежно від базового рівня англійської та необхідних результатів учні можуть вибрати відповідну кількість годин на тиждень у рамках групових занять - 15, 21 або 25. Також доступний курс 15+5, який крім занять у групі передбачає 5 годин індивідуальних занять із викладачем.

Вартість навчання становить від £145 до £380 за тиждень, тривалість навчання - від 2-х тижнів.

  • Ділова англійська мова.
Заняття проводяться в групах по 15 осіб.

Курси англійської у Великій Британії розраховані на 21 годину на тиждень з регулярними контрольними роботами в аудиторії та домашніми завданнями. Навчання спрямоване на вдосконалення граматики та збільшення словникового запасу. Після закінчення курсу студенти впевнено відповідають на ділові електронні листи, телефонні дзвінки, ведуть переговори та виступають перед публікою.

Вартість навчання - £200 за 4 тижні.

  • Програми для підлітків.
Інтерактивний курс включає цікаві завдання, що розвивають не тільки мовні навички, а й креативність
студентів. Зокрема, учні створюють шкільні журнали, розробляють різні товари та послуги. Додатково курс може включати громадську та культурну програму.

Вартість навчання становить від £250 до £375 на тиждень.

  • Сімейні програми.
Курси англійської в Лондоні для сімей поєднують у собі інтенсивні заняття в ранкові години та поїздки, екскурсії, семінари в другій половині дня. Такий підхід дає змогу одночасно знайомитися з визначними пам'ятками та практикувати розмовні навички.

Вартість навчання - від £190 до £375 на тиждень.

  • Підготовка до складання IELTS, кембриджських іспитів.
Навчання проводиться протягом усього року для студентів із середнім і просунутим рівнем англійської. Заняття спрямовані на вдосконалення граматики, лексики, аудіювання, читання, розмовної мови, вимови та письма. Прогрес оцінюється щотижневим, проміжним і кінцевим тестуванням.

Вартість навчання уточнюйте у менеджера.

  • Індивідуальні заняття.
У такому форматі курси англійської у Великій Британії дозволяють вивчати будь-який напрямок і самостійно розробляти графік та інтенсивність занять відповідно до поставлених завдань. Крім поліпшення загальної розмовної мови студенти часто обирають вузькоспеціалізовані галузі - медицину, юриспруденцію, інженерію, нафтогазову промисловість.

Вартість занять уточнюйте у менеджера.
Проживання
Kensington Academy of English пропонує студентам проживання в резиденціях неподалік від школи, що дуже зручно, адже не потрібно довго добиратися вранці на заняття.

Центральна резиденція The Curve розташовується за 10 хвилин ходьби від будівлі школи. У ній представлені кімнати single en-suite і studio. Решта резиденцій розташовані за півгодини їзди від кампуса. На студентів чекають комфортабельні кімнати з сучасним ремонтом. У більшості номерів є власний санвузол, холодильник. Частина кімнат розрахована на двох учнів і передбачає користування спільною кухнею та санвузлом.

Проживання в сім'ї - ще один доступний студентам варіант, що дає змогу додатково вдосконалювати мовні навички та ближче познайомитися з устроєм життя британців. Учні отримують напівпансіон або повний пансіон, кімнату на одну людину, регулярне збалансоване харчування. Будинки приймаючих сімей розташовуються на відстані 2-4 станцій метро від кампуса. Щоб дістатися до школи, студенту знадобиться близько 30-40 хвилин.
Контакти
Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Kensington Academy of English та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Kensington Academy of English і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions