Бізнес-освіта у Великій Британії

Бізнес-освіта високо цінується в усьому світі та відкриває блискучі перспективи для створення успішної кар'єри

Бізнес-освіта високо цінується в усьому світі та відкриває блискучі перспективи для створення успішної кар'єри. Хороші бізнес-школи є у всіх західних країнах, але, якщо ви хочете здобути найкращу і престижну освіту, слід розглянути британські бізнес-школи.

Тут є реальна можливість отримати першокласну освіту англійською мовою і диплом, який високо котирується у роботодавців будь-якої країни. Велика Британія славиться чудовою освітою, прогресивним поглядами та унікальними можливостями для реалізації бізнес-проектів.

6 причин здобути бізнес-освіту у Великій Британії?

Багато студентів-іноземців обирають для вивчення бізнесу виші цієї держави і не без причини. Бізнес-освіта в Об'єднаному Королівстві приваблива тому що:

 • Тут дуже багато елітних бізнес-шкіл.
Британія має справді дуже великий вибір вишів і програм з вивчення бізнесу. Цілих чотири університети цієї країни входять до топ-15 найкращих університетів світу у сфері бізнесу. Хорошу освіту надають не лише в Оксбриджі, а й у більш вузькоспеціалізованих вишах (наприклад, Лондонській школі бізнесу) або інших престижних університетах (наприклад, Манчестерському університеті, Університеті Ворика тощо).

 • Блискучі перспективи для випускників.
Сполучене Королівство - одна з найбільш благополучних країн для розвитку бізнесу та його вивчення. Тут розташовані найбільші бізнес-центри світу. Тому студенти стажуються в провідних світових корпораціях і можуть влаштуватися на вигідне місце після випуску або відкрити свій стартап.

 • Інтернаціональність.
У Великій Британії дуже терпимо і доброзичливо ставляться до іноземців. Ви зможете отримати загальне розуміння про міжнародний бізнес і про те, як ведеться бізнес у різних державах.

 • Ви ідеально вивчите англійську, яка визнана основною міжнародною мовою бізнес-сфери.
Навчання у Великій Британії дасть змогу досконально вивчити англійську, зокрема й спеціалізовану лексику, що надалі буде великим плюсом для кар'єри, де б ви не збиралися її будувати.

 • Престижний диплом.
Бізнес-ступень, отриманий у Великій Британії, буде високо цінуватися в усьому світі. Блискуча репутація, якою користуються британські виші, безумовно, зіграє на руку випускнику.

 • Можливість отримати ступінь MBA за 1 рік, а не за два, як у США.

Види бізнес-програм у Великій Британії

Першим етапом навчання буде програма бакалаврату. Після закінчення студент отримує ступінь BBA або BA в певній галузі. Усі виші пропонують низку спеціалізацій: фінанси, бізнес і управління, міжнародний бізнес тощо.

Уже з таким дипломом можна шукати високооплачувану роботу, однак, якщо ви претендуєте на керівну посаду і збираєтеся досягти висот, важливо закінчити магістратуру.

Британські виші пропонують навчання на ступінь MBA в різних форматах, що дає вибір студенту відповідно до його побажань, планів і графіку.

 1. Full-time MBA - це найпопулярніший формат навчання, який обирають 80% студентів, налаштованих на успішну повноцінну кар'єру. Тільки така програма дає шанс на отримання грантів тощо. Подібні курси дуже насичені, тому поєднувати навчання з роботою не вийде.
 2. Part-time MBA - це програми з частковою зайнятістю, які ідеально підходять для працюючих студентів. Здебільшого такі курси обирають студенти віком 24 - 35 років.
 3. Executive MBA - це програми, для фахівців із досвідом роботи. Програми спрямовані на розбирання кейсів, ділові ігри, взаємодію та обмін досвідом.
 4. Distance MBA - онлайн програми навчання, які включають лекції, тести, практичні семінари, участь в онлайн-конференціях.
 5. Executive Education - інтенсивні курси для працюючих фахівців, які допомагають їм не відставати від останніх тенденцій у сфері бізнесу.
 6. Mini-MBA - спеціалізовані тренінги та семінари для профперепідготовки, які спрямовані на вивчення конкретної сфери бізнесу. Навчання займає від 3 до 12 місяців. Після закінчення студент отримує сертифікат.

Найкращі бізнес-школи у Великій Британії

В Объединенном Королевстве бизнес-образование предлагают многие высшие учебные заведения. Вы можете выбрать как крупнейшие элитные вузы, так и небольшие узкоспециализированные в зависимости от того, какая программа вам больше понравиться, какую
подготовку вы прошли до этого и в каком городе хотите учиться.

В сфере изучения бизнеса лучшими считаются следующие вузы Великобритании:

 • Лондонская школа бизнеса – ведущий профильный вуз по этой специальности в Соединенном королевстве. London Business School занимает 3 место в мире в своей области. Здесь можно окончить самые лучшие и прогрессивные программы обучения в магистратуре, MBA, PhD. Поступить в этот вуз сложно, но после окончания выпускник получает самые шикарные возможности.
 • Кембридж – в Кембридже студенты могут начать обучение в сфере бизнеса на уровне бакалавриата, а затем продолжить профильное образование в Бизнес-школе Джаджа. Здесь студенты могут выбрать программы MA, PhD, MBA и Executive MBA. Выбор специализаций очень велик.
 • Лондоская школа экономики и политики – ведущий центр изучения и развития бизнеса в стране. Вуз включает множество специализированных факультетов. Студент может выбрать классическую программу обучения или междисциплинарную.
 • Оксфорд – здесь бизнес-образование студенты могут получить в Бизнес-школе Саид, которая предлагает очень большой выбор курсов на уровне бакалавриата и магистратуры. Также в этой школе можно получить двойную степень: одну в сфере бизнеса, другую – на выбор студента.
 • Имперский колледж Лондона – этот университет также имеет свою сильную бизнес-школу. В этом вузе на выбор представлены современные междисциплинарные программы на уровне бакалавриата и магистратуры. Эта Школа предлагает уникальный выбор программ MBA:
 1. классическая MBA,
 2. Executive MBA,
 3. Weekend MBA
 4. онлайн-вариант Global MBA.
 • Также доступна уникальная программа докторантуры, рассчитанная на 5 лет обучения с акцентом на исследования в сфере бизнеса.
 • Лондонский городской университет – бизнес-школа этого вуза славиться своей ориентацией на инновации и исследовательскую деятельность. Она включает три факультета:
 1. менеджмента,
 2. финансов,
 3. актуарных расчетов и страхования.

Студенти можуть здобути тут ступені6 BSc, ВSс (Hons), MSc, MBA, PhD. Також виш пропонує онлайн-навчання та програми навчання за обміном в інших державах.

Для тих, хто бачить своє майбутнє у світі бізнесу, Велика Британія буде найкращим вибором для освіти. Британські програми - одні з найкращих у світі, а можливість пройти практику та стажування в провідних бізнес-компаніях дасть змогу набути практичних навичок і завести корисні зв'язки для подальшого працевлаштування.

Університети в Англії

Ми рекомендуємо
Лондон
від 21570 £ на рік
Ньюкасл, Лондон
від 17995 £ на рік
Лондон
від 18430 £ на рік
Дарем
від 19250 £ на рік
Лондон, Ліверпуль, Манчестер и др.
від 9120 £ на рік
Лондон
від 19800 £ на рік
Кембрідж
від 22 227 £ на рік
Манчестер
від 17155 £ на рік
Лондон
від 15495 £ на рік
Оксфорд
від 27 285 £ на рік
Экзетер
від 18495 £ на рік
Кэмбрідж, Челмсфорд
від 11290 £ на рік
Лондон
від 12980 £ на рік
Лондон
від 14900 £ на рік
Кембрідж
від 20000 £ на рік
Портсмут
від 13500 £ на рік
Норвіч
від 15900 £ на рік
Манчестер
від 15995 £ на рік
Хатфілд
від 9000 £ на рік
Лондон
від 13780 £ на рік
Плімут
від 13200 £ на рік
Шеффілд
від 17600 £ на рік
Стєрлінг
від 15995 £ на рік
Лондон
від 9000 £ на рік
Гілфорд
від 16800 £ на рік
Контакти
Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Ми маємо великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаємо вступати на навчання з 2001 року. Ми працюємо відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаємо оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions