Знижки для українців в Англії

Школи-пансіони Англії надають українським студентам суттєві знижки на навчання, проживання та харчування.

Вже понад 80 днів українці відчайдушно боронять свою країну. Кожен з нас робить свій внесок у майбутнє України — на фронті та в тилу, безпосередньо воюючи з ворогом, займаючись волонтерством і працюючи задля підтримання економіки. Але такий потужний та ефективний супротив був би неможливим без підтримки міжнародних партнерів.

Численні країни надали та продовжують надавати нам допомогу — фінансову, технічну, гуманітарну. Вони приймають наших співвітчизників, створюючи для них максимально комфортні умови. Представники різних галузей допомагають їм повернутися до повноцінного життя, залишаючи жахи війни у минулому. Не залишилися осторонь провідні іноземні навчальні заклади.

Школи-пансіони Англії надають українським студентам суттєві знижки на навчання, проживання та харчування. Зокрема, спеціальні пропозиції діють в David Game Liverpool, CATS College Canterbury та Bosworth College.

David Game Liverpool (Ліверпуль)

Нова школа у Ліверпулі — результат співпраці David Game College та спортивної школи Steven Gerrard Academy. David Game College Liverpool пропонує студентам від 16 років програму A-level з проживанням у сім'ї за спеціальною ціною — £22000 за рік. Ціна залишається фіксованою на два роки навчання.

У вартість входить:

  • навчання за програмою A-level (три предмети);
  • проживання в сім'ї з наданням окремої кімнати;
  • триразове харчування;
  • реєстраційний збір.
Додатково студенти можуть відвідувати спортивні заняття Steven Gerrard Academy. Програма оплачується окремо. Вартість занять за футбольною програмою Football Training Programme становить £8000.

Один з коледжів Cambridge Education Group спеціалізується на підготовці іноземних студентів до навчання за британською системою вищої освіти. Він знаходиться у затишному та безпечному місті Кентербері (графство Кент), яке через велику кількість навчальних закладів можна назвати дійсно студентським.

CATS Canterbury пропонує фіксовану ціну за навчання, проживання та триразове харчування — £26040 замість £38890.

Bosworth College

Незалежний британський коледж понад 35 років надає високоякісну освіту з використанням сучасних підходів та практик. Він знаходиться у місті Нортгемптон (графство Норгемптоншир) — серці Англії. Дорога від Bosworth College до Лондона займає близько однієї години.

Коледж надає українським студентам знижку на навчання, проживання та триразове харчування. Вартість зазначених послуг складає £25435 замість £36000.

В якості опікуна виступає сам Bosworth College без будь-яких доплат. Додаткові збори включають refundable deposit £2200 та реєстраційний збір £300.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Шукаєте справді гідну освіту для своєї дитини? Ви потрапили за вірною адресою. За час своєї роботи я розробила стратегії вступу до найкращих навчальних закладів Великобританії і готова допомагати вам досягти максимальних результатів. Мій підхід: «Завжди прагніть до найкращого навчального закладу, у звичайний вступити завжди встигнемо». Ну що? Почнемо?
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Мы свяжемся с вами ближайшее время и ответим на все волнующие вас вопросы
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions