Мовна школа Regent Edinburgh

Мовна школа, розташована в енергійному багатонаціональному історичному університетському місті Единбург.
Вона акредитована Британською Радою з викладання англійської мови і користується великим авторитетом серед мовних шкіл Великобританії.

Школа розташована в красивій будівлі в самому центрі міста, неподалік від Единбурзького замку, Ботанічного саду та інших визначних пам'яток. У Regent Edinburgh створені чудові умови для навчання: просторі світлі сучасні аудиторії, зони відпочинку, доступ до інтернету, бібліотека. У школі навчається близько 80 учнів, при цьому заняття проходять у невеликих групах: від 6 до 12 осіб.

Единбург - це прекрасне місце для навчання. Столиця Шотландії - цікаве місто з безліччю визначних пам'яток (музеїв, галерей, будівель тощо) Через те, що тут працює велика кількість вишів, Единбург може запропонувати захопливе соціальне життя: тут проводять фестивалі та вечірки, студенти завжди можуть знайти цікаве заняття до душі. Не може не вразити й чудова природа цього краю - шотландські гори, що оперізують місто, розташовані зовсім поруч.

Курси Regent Edinburgh

Мовна школа Regent Edinburgh пропонує безліч різноманітних курсів. Студент може обрати будь-який із них залежно від своїх подальших планів:

Для підвищення рівня знання англійської:

English World - загальний інтенсивний курс, який включає 25 годин навчання на тиждень. Навчання проходить у групах до 12 осіб. Вартість: £552 (1 тиждень), £462 (від 2 тижнів).

English World a.m. - варіант цього ж курсу, що включає 15 годин занять на тиждень + семінари та пленарні засідання. Заняття проходять тільки в першій половині дня. Вартість: £416 (1 тиждень), £326 (від 2 тижнів).

English World Combination - більш інтенсивний варіант цього курсу, який включає 25 занять у групі + 5 індивідуальних уроків на тиждень. Вартість: £978 (1 тиждень), £888 (від 2 тижнів).

Для підготовки до вступу до вишу або складання мовних тестів:

Cambridge Exam Preparation (FCE, CAE, CPE) - інтенсивний курс підготовки до кембриджських тестів. Включає 25 годин занять на тиждень + 1,5 години семінарів, пленарних засідань. Заняття проходять у групах до 12 осіб.

IELTS - інтенсивний курс підготовки до складання найпопулярнішого тесту на знання англійської мови. Він включає 25 годин на тиждень + 1,5 години семінарів, участі в пленарних засіданнях. Навчальні групи - до 12 осіб.

IELTS Combination - інтенсивна програма підготовки, яка на додаток до загального курсу (25 годин) включає 5 індивідуальних занять на тиждень.

Вартість:
  • Cambridge Exam Preparation (FCE, CAE, CPE) та IELTS: £902 (від 2 тижнів).
  • IELTS Combination: £978 (від 2 тижнів).

Для швидкого вивчення мови:

Individual Tuition - індивідуальні заняття з викладачем. Програма може включати 15, 20, 25 або 30 годин на тиждень і орієнтована на досягнення особистих цілей студента.

Вартість:
  • Individual 15 - £1422 (1 тиждень), £1332 (від 2 тижнів).
  • Individual 20 - £1886 (1 тиждень), £1776 (від 2 тижнів).
  • Individual 25 - £2310 (1 тиждень), £2220 (від 2 тижнів).
  • Individual 30 - £2754 (1 тиждень), £2664 (від 2 тижнів).

Home Tuition - студент проходить заняття і живе в будинку з викладачем. Це забезпечує максимальне занурення в англомовне середовище та швидкий прогрес. Студент може обрати будь-який напрямок підготовки: підвищення швидкості, підготовка до мовних тестів і вступу до вишу, підготовка до вступу в школу, підготовка до бакалаврату або магістратури, ділова англійська. Також для студентів цієї програми передбачена цікава культурна програма.

Вартість:
15 годин на тиждень - £1652 (1 тиждень), £1562 (від 2 тижнів).
20 годин на тиждень - £2086 (1 тиждень), £1996 (від 2 тижнів).
25 годин на тиждень - £2520 (1 тиждень), £2430 (від 2 тижнів).

Спеціалізовані тематичні курси:

Arts, Literature and Culture - 10-денний курс, що включає 50 годин тематичних занять з літератури, мистецтва та культури Великої Британії. Вартість - £1050.

Проживание

Студенти Regent Edinburgh можуть вибрати один із трьох видів проживання:

У приймаючій сім'ї:
стандартні номери, а також кімнати з особистою ванною. Вартість стандартного номера - £230/тиждень, з окремою ванною - £353/тиждень.

У резиденції: квартира з ванною і кухнею, є інтернет, постільна білизна, пральня в будівлі. Проводиться прибирання. Залежно від пори року, школа надає житло в різних будівлях: Murano, Brae House, Shrubhill, Canal Point. Вартість стандартного номера - £332 на тиждень.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Regent і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Regent і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions