Мовна школа Regent Cambridge

Авторитетна мовна школа, розташована у всесвітньо відомому студентському місті.
Школа акредитована ISI і Британською Радою з викладання англійської мови. Сьогодні в Regent Cambridge навчається 160 учнів.

Мовна школа Regent Cambridge
спеціалізується на підготовці студентів до складання мовних тестів і вступу до вишів Великої Британії. Regent Cambridge - експерт із підготовки до успішного складання IELTS. Також це центр складання тесту CTECOL у Trinity College. Школа пропонує початковий курс підготовки вчителів для Cert TEALS. Це необхідний документ, що підтверджує кваліфікацію педагога і дає змогу працювати в школі Великої Британії.

Заняття проходять у сучасному навчальному корпусі, в комфортних умовах. Студентам надається все необхідне для ефективного навчання: світлі затишні аудиторії, найкращі викладачі, комп'ютерні класи, бібліотека, великий затишний двір із садом.

Кембридж - одне з найзнаменитіших студентських міст світу. Воно дуже красиве, має цікаву багату історію і може запропонувати своїм жителям безліч цікавих заходів і занять, які скрасять дозвілля.

Курси Regent Cambridge

Regent Cambridge пропонує великий вибір курсів. Учні обирають відповідний за термінами та інтенсивністю залежно від своїх цілей:

Для підвищення загального рівня англійської:

English World - інтенсивний курс загальної англійської, який включає 25 годин занять на тиждень. Навчання проходить у групах до 12 осіб. Вартість: £552 (1 тиждень), £462 (від 2 тижнів).

English World a.m. - курс загальної англійської, що включає 15 годин занять на тиждень + пленарні засідання та семінари. Уроки проходять тільки вранці. Вартість: £416 (1 тиждень), £326 (від 2 тижнів).

English World Combination - більш інтенсивний курс, який включає 25 годин у групі + 5 індивідуальних занять на тиждень. Вартість: £978 (1 тиждень), £888 (від 2 тижнів).

Для вступу до вишу та складання мовних тестів:

Cambridge Exam Preparation - курси підготовки до одного з трьох тестів (FCE, CAE, CPE). Включають 25 годин занять на тиждень, а також участь у пленарних засіданнях і семінарах. Вартість: £552 (від 2 тижнів).

IELTS Exam Preparation - курс включає 25 занять з підготовки до іспиту та 1 індивідуальний тренінг на тиждень. Вартість: £552 (від 2 тижнів).

IELTS Combination - більш інтенсивний курс, який включає 25 занять і 5 індивідуальних уроків з підготовки до тесту на тиждень. Вартість: £978 (від 2 тижнів).

Для розвитку ділової професійної англійської:

English World ClasSIX - програма прискореного навчання. Курс включає заняття в групах по 6 осіб у першій половині дня та індивідуальні уроки після обіду. Стандартна програма включає 15 годин занять у групах по 6 осіб і 10 годин у групах по 12 осіб на тиждень. Вартість: £752 (1 тиждень), £662 (від 2 тижнів).

English World ClasSIX Combination 10 - варіант цього ж курсу, який включає 15 занять у групах по 6 осіб і 10 індивідуальних уроків на тиждень. Вартість: £1462 (1 тиждень), £1372 (від 2 тижнів).

English World ClasSIX Combination 15 - включає 15 уроків у групах по 6 осіб, і 15 індивідуальних занять на тиждень. Вартість: £1806 (1 тиждень), £1816 (від 2 тижнів).

Individual Tuition - індивідуальне навчання в центрі. Учень може вибрати курс, що включає 15, 20, 25 або 30 занять на тиждень з викладачем.

Вартість:
  • Individual 15 - £1422 (1 тиждень), £1332 (від 2 тижнів).
  • Individual 20 - £1866 (1 тиждень), £1776 (від 2 тижнів).
  • Individual 25 - £2310 (1 тиждень), £2220 (від 2 тижнів).
  • Individual 30 - £2754 (1 тиждень), £2664 (від 2 тижнів).

Проживання

Regent Cambridge пропонує учням кілька варіантів розміщення:

У приймаючій сім'ї. Студент може вибрати стандартний номер із загальною ванною або з особистою ванною.

Вартість на тиждень:
Кімната зі спільною ванною - £230;
Кімната з особистою ванною - £353.

У гуртожитку Кембриджського університету. Доступні влітку. Студентам пропонують стандартний номер, а також можливість користуватися спільними кухнею, кімнатами відпочинку, їдальнею, пральнею.

Вартість на тиждень:

Кімната + сніданок - £389;
Кімната без сніданку - £340.

Приватні резиденції. Розкішні номери по всьому Кембриджу доступні цілий рік.

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Regent і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Regent і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions