Мовна школа Kings Brighton

Сертифікована мовна школа, розташована в тихому
англійському приморському місті Брайтон.
У ній навчається 350 студентів із різних країн світу. Особливістю цієї школи є її мистецький напрям. Воно проявляється не тільки в навчальних програмах, а й навіть в оформленні кампусу.

Kings Brighton проводить навчання в сучасних класах, також студентам надаються центри комп'ютерного навчання, арт-студія, бібліотека, Wi-Fi. Навчання проводиться в невеликих групах - до 14 осіб. Для своїх учнів Kings Brighton організовує екскурсії та заходи, а також вони можуть брати участь у більш ніж 20-ти клубах за інтересами. Мінімальний вік учнів - 16 років.

Брайтон - творче різноманітне космополітичне місто, відоме також як "Лондон на морі". Студенти можуть побачити тут безліч визначних пам'яток і просто цікавих місць: пляж і Палацовий пірс, Королівський павільйон, Північну і Південну смуги (найстаріші райони міста), Морський центр тощо. Навчання тут проходить дуже приємно і весело.

Курси Kings Brighton


  • Intensive Course - затребуваний курс, який включає 28 уроків на тиждень. Тривалість: 2 - 23 тижні. Вартість: £370 (2-11 тижнів), £326 (12-23 тижні).

  • Diploma of Intensive English - довгостроковий курс на 24 або 48 тижнів. На тиждень студент проходить 28 уроків. Вартість: £280 (24-31 тижні), £274 (32-39 тижнів), £269 (40+).

  • Compact Course - курс, який дає змогу успішно поєднувати навчання та розваги. Включає 20 уроків на тиждень. Тривалість - мінімум 2 тижні. Вартість: £308 (2-11 тижнів), £271 (12-23 тижні, £233 (24+).

  • IELTS Preparation Course - підготовчий курс до IELTS. Включає 28 уроків на тиждень. Тривалість - мінімум 2 тижні. Вартість: £370 (2-11 тижнів), £326 (12-23 тижні).

  • Cambridge English - підготовчі курси до складання FCE або CAE, включають по 20 уроків на тиждень. Тривалість курсу може бути 4, 8, 9, 10, 11, 12 тижнів.

  Вартість за весь курс: інтенсив 10 тижнів - £3260; інтенсив 12 тижнів - £3912.

  • English Plus Digital Marketing - спрямований на вивчення англійської та цифрового маркетингу. Включає 28 уроків на тиждень. Тривалість: 2 - 12 тижнів. Вартість: £415 (2-12 тижнів).

  Проживання

  • On-campus residence - кімнати, розташовані в тій самій будівлі, де проходять заняття. Доступні одномісні кімнати з ванною. Можливий напівпансіон (сніданок + вечеря) або тільки сніданок. Вартість:
   • житло + сніданок: £297/тиждень (низький сезон), £322/тиждень (високий сезон);
   • житло + напівпансіон: £358/тиждень (низький сезон), £383/тиждень (високий сезон).

  • Britannia student residence - сучасна резиденція з обладнаною кухнею. Без харчування. Доступні одномісні кімнати з ванною та двоспальним ліжком. Вартість: £285/тиждень.

  • Springfield Road Student House - комфортабельний будинок з обладнаною кухнею. Без харчування. Доступні: одномісні номери з особистою ванною та одномісні номери із загальною ванною. Вартість: £294/тиждень.

  • у приймаючій сім'ї - проживання в сім'ях англійців. Надається сніданок і вечеря. Доступні
  1. житло + сніданок: £297/тиждень (низький сезон), £322/тиждень (високий сезон);
  2. житло + напівпансіон: £358/тиждень (низький сезон), £383/тиждень (високий сезон).
  Контакти
  Володимир Рудешко
  Представник навчальних закладів Великобританії.
  Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
  Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
  Юлія Волченко
  Директор компанії Infostudy
  Акредитований представник Kings Brighton і ваш професійний гід у вступі.
  Багато років працюємо з Kings Brighton і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
  Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
  Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
  Відгуки
  Залиште заявку на консультацію
  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
  Ви можете залишити додатковий коментар:
  You agree with our Terms and Conditions