Мовна школа Kings Bournemouth

Школа всесвітньо відомої мережі освітніх закладів, що розташована в красивому приморському місті Борнмуті.
Мовна школа Kings Bournemouth пропонує широкий спектр мовних курсів різного спрямування. Провідні педагоги, прекрасно обладнані навчальні аудиторії та сприятлива атмосфера студентського містечка створюють чудові умови для продуктивного навчання.

Kings Bournemouth проводить навчання у двох кампусах: на Брейдлі-роуд і в кварталі Сент-Пітерс. Студенти проходять навчання в сучасних обладнаних класах з інтерактивними дошками, також вони можуть користуватися двома комп'ютерними навчальними центрами, залом відпочинку, бібліотекою, відкритим спортивним майданчиком, науковою лабораторією, мистецькою студією та кафетерієм. Максимальний розмір класу - 14 осіб. Мінімальний вік студента - 16 років.

Під час вступу до Kings Bournemouth студенти отримують навчальні матеріали, консультації та підтримку фахівців школи. Кожні 6 тижнів вони проходять співбесіду зі старшим науковим співробітником, яка дає змогу оцінити прогрес у навчанні. Також у всі курси входять соціальні заходи. Це можуть бути екскурсії, змагання, поїздки тощо. Після закінчення курсу кожен отримує сертифікат школи.

Курсы Kings Bournemouth

 • Intensive Course - найпопулярніший курс у школі, що включає 28 уроків на тиждень. До них входить кілька спеціалізованих курсів на вибір студента. Тривалість: 2 - 23 тижні. Вартість: £353 (2-11 тижнів), £317 (12-23 тижні).
 • Diploma of Intensive English - програма, розрахована на довгий термін навчання. Тривалість 24 або 48 тижнів. Включає 28 уроків на тиждень. Вартість: £282 (24-31 тижні), £277 (32-39 тижнів), £271 (40+).
 • Compact Course - програма з найбільш гнучким розкладом, що залишає досить багато часу на особисті справи студента. Включає 20 уроків на тиждень. Тривалість - мінімум 2 тижні. Вартість: £294 (2-11 тижнів), £251 (12-23 тижні, £230 (24 тижні).
 • IELTS Preparation Course - програма підготовки до тесту IELTS, яка включає 28 уроків на тиждень. Тривалість - мінімум 2 тижні. Вартість: £353 (2-11 тижнів), £317 (12-23 тижні).
 • Cambridge English - підготовка до складання FCE або CAE, включає 20 уроків на тиждень. Тривалість курсу: 4, 8, 9, 10, 11, 12 тижнів.

Вартість за весь курс: інтенсив 4 тижні - £1412; інтенсив 8 тижнів - £2824; інтенсив 10 тижнів - £3170; інтенсив 12 тижнів - £3804.

 • English Plus Business and Finance - спрямований на вивчення ділової англійської, а також сфери бізнесу та фінансів Великої Британії. Доступні уроки для підготовки до складання тесту Cambridge Business, їх можна взяти додатково. Включає 28 уроків на тиждень. Тривалість - мінімум 2 тижні.
 • English Plus International Business - спеціалізований курс, який дасть змогу отримати практичні навички англійської для роботи в міжнародному бізнесі. Включає 28 уроків на тиждень. Тривалість - мінімум 2 тижні. Вартість: £400 (2-12 тижнів).

Проживання

Студенти Kings Bournemouth можуть обрати будь-який варіант проживання:

 • Town Centre - St. Peters residence (18+) - сучасна резиденція, побудована спеціально для студентів школи. Житлові кімнати розташовані в тій самій будівлі, що й навчальні аудиторії. Без харчування - студенти можуть користуватися обладнаною кухнею. Доступні:
  • одномісні кімнати з особистою ванною: £234/тиждень (низький сезон), £260/тиждень (високий сезон).
  • одномісні студії з двоспальним ліжком і особистою ванною.
 • Town Centre - Post Office Road residence (18+) - готель у центрі міста тільки для студентів Kings. Харчування не надається - студенти можуть користуватися кухнею. Доступні:
  • одномісні номери з особистою ванною: £234/тиждень (низький сезон), £260/тиждень (високий сезон);
  • двомісні номери з особистою ванною: £147/тиждень (низький сезон), £165/тиждень (високий сезон).
 • Charminster residence (16-18) - резиденція тільки для студентів Kings. Включає харчування: сніданок і вечерю. Доступні:
  • одномісні номери з особистою ванною: £313/тиждень (низький сезон), £355/тиждень (високий сезон);
  • двомісні номери з особистою ванною: £196/тиждень (низький сезон), £221/тиждень (високий сезон).
 • У приймаючій сім'ї - проживання в сім'ях. Включає харчування: сніданок і вечерю. Доступні:
  • одномісні кімнати зі спільною ванною: £160/тиждень (низький сезон), £190/тиждень (високий сезон);
  • двомісні кімнати зі спільною ванною: £140/тиждень (низький сезон), £160/тиждень (високий сезон).
 • У приймаючій сім'ї Extra - проживання з сім'єю в комфортних умовах. Студенту надається окрема кімната з двоспальним ліжком і особистою ванною. Також включає харчування: сніданок і вечерю. Вартість: £250/тиждень (низький сезон), £273/тиждень (високий сезон).

Контакти

Володимир Рудешко
Представник навчальних закладів Великобританії.
Я офіційний представник навчальних закладів Великобританії та ваш професійний гід у вступі. Я маю великий досвід роботи зі студентами, які приїжджають навчатися до Великобританії. Допомагаю вступати на навчання з 2001 року. Я працюю відкрито та прозоро, завжди на зв'язку, надаю оперативну інформацію безпосередньо від навчальних закладів. Моя допомога студенам безкоштовна.
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Акредитований представник Kings Bournemouth і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюємо з Kings Bournemouth і допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати до Великої Британії.
Ми не беремо прихованих комісій і всі платежі ви робите безпосередньо в навчальний заклад.
Весь час на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Відгуки
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions