Ефективна допомога у вступі
до навчальних закладів
Великої Британії

Трохи про мене:

Владимир Рудешко
Я сертифікований, і авторизований фахівець по роботі з навчальними закладами у Великій Британії. Працюю безпосередньо з навчальними закладами і маю найактуальнішу інформацію за програмами навчання і вимогам до вступу. Великий досвід роботи як зі студентами, так і з навчальними закладами дає мені змогу ефективно допомогти вам правильно обрати куди вступати, починаючи від школи і далі до коледжу чи університету.

Я проходив спеціальну підготовку за програмами навчання у Великій Британії та отримав схвалення працювати зі студентами і допомагати у вступі та оформленні документів. Я постійно беру участь у різних освітніх конференціях і тренінгах. Відвідую особисто навчальні заклади та спілкуюся з викладачами і студентами.

Я працюю відкрито і намагаюся дати максимально інформації, щоб ви прийняли правильне рішення про вступ до Великої Британії, постійно на зв'язку, хоча і перебуваю в іншому часовому поясі від своїх студентів. Для вас найкращі школи в Британії і програми А левел і Фоундейшн, а також допомога у вступі безпосередньо в Університети або на Міжнародний рік.

Дуже важливо для мене це вже зароблений кредит довіри з боку багатьох студентів з усього світу. Висока репутація серед навчальних закладів і студентів і також батьків студентів.

Я не обіцяю вам, що ви будете вчитися безкоштовно або у вас буде стипендія, яка покриватиме все навчання і проживання, це не мій бізнес, але допоможу вибрати оптимальний варіант за вашим бюджетом.

Важливі запитання студентів

і мої розгорнуті відповіді на них

Контакти

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Залиште заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що вас хвилюють.
Ви можете залишити додатковий коментар:
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Меню
  • Головна
  • Магістратура у Великій Британії
  • Бакалаврат у Великій Британії
  • Середня освіта у Великій Британії
  • Мовні курси у Великій Британії
  • Вступити в ТОП 50
  • Статті